Hodnocení firmy Autoškola Pospíšil

*
*
*
*
*
8 hodnocení
zdenek_suran
5.9.2020
*
*
*
*
*

Tuto autoškolu jsem si našel na netu více méně z pohodlnosti k vůli dojíždění , a jelikož tato autoškola je asi pět minut od hl. vlakového nádraží tak mě to moc vyhovovalo a teď vím že jsem udělal moc dobře . Pracují tam učitelé neboli instruktoři jak po teoretické tak po praktické stránce na velice profesionální úrovni. Děkuji všem instruktorům co vyučují jízdy zvláště panu Pospíšilovi a paní Táně za pevné nervy co se mnou měly, i za dobré rady co mi dávaly. Moc Vám všem v autoškole Pospíšil děkuji a všem doporučuji. Zdeněk Š.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Zdeněk Strakerle
29.5.2019
*
*
*
*
*

Dvěma slovy: zázraky na počkání! Parádní instruktoři, přátelští, zkušení. Se vším dobře poradili, stačilo je poslouchat. Se škodovkama se jezdilo dobře a protože se každé auto chová úplně jinak, naučí vás to adaptovat se i na jiná auta. Na závěrečnou jízdu mě perfektně připravili, vše mě učili zábavnou, byť vážnou formou. Nevěřil bych, že se budu do autoškoly na každou jízdu tak těšit. Řidičák napoprvé. Stačilo se trochu snažit. Rozhodně doporučuji! Poměr cena/kvalita opravdu vynikající!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Michaela Němcová
11.11.2017
*
*
*
*
*

Autoškolu určitě doporučuji! Ke zkoušce jsem byla řádně připravená a jako bonus byli všichni velmi milí a vstřícní. Jízdy probíhají pohodově se skvělou atmoškou, nebyl problém se na cokoliv zeptat. Jsem přesvědčená o tom, že žák je u této autoškoly na prvním místě. 🙂

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Ryšková Kateřina
6.10.2017
*
*
*
*
*

Autoškolu mohu jen a jen doporučit. Absolvovala jsem ji během necelých dvou měsíců a udělala zkoušky na poprvé. Všechno bylo na jedničku, od parádně vedených přednášek, z kterých jsem si odnesla víc, než co jsem se naučila sama samostudiem, přes jízdy, kde všichni s kým jsem sedla do auta byli trpěliví a moc příjemní. Což pro mě, jakožto ukecaného člověka bylo něco úžasného. :D Moc děkuji za vše co jste mě naučili, budu Vás dál s úsměvem všem doporučovat.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
monika
5.8.2017
*
*
*
*
*

S autoškolou som bola absolútne spokojná a s touto skúsenosťou sa chcem podeliť, lebo sama som sa veľa riadila recenziami. Pri jazdách bola vždy pohodová atmosféra, všetci boli neuveriteľne trpezliví a ochotní. Dôkladne sme prešli mesto aj s jeho chytákmi a nástrahami, čo bola super príprava na skúšky. Zároveň neboli jazdy len o tom ako preliezť skúškou a vedieť, ktorá ulica je v OL jednosmerná, ale prebrali sme a nacvičili množstvo praktických situácii. Teoretické hodiny vrátane prvej pomoci sa zameriavali na praktické veci a neboli len o rapotaní vyhlášky. Odporúčam mať pred jazdami prečítanú vyhlášku.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Friedlová
22.5.2017
*
*
*
*
*

Autoškola u pana Pospíšila byla nezapomenutelným zážitkem! Na jízdy jsem se vždycky těšila, protože to byla hrozná sranda. Mohla jsem se na cokoliv zeptat, jízdy jsem si plánovala podle sebe. Zkoušku mám na poprvé, nemůžu jinak než nedoporučit!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Kačka Škrabalová
8.12.2016
*
*
*
*
*

Vynikající autoškola s úžasnými a milými lidmi :) cítila jsem se tam velmi dobře.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Martin Zapletal
26.2.2016
*
*
*
*
*

Škoda, že mohu dát jen 5 hvězdiček, protože tato autoškola by si jich zasloužila minimálně 10!!! Pan Pospíšil je SKVĚLÝ a velmi trpělivý člověk , který vás naučí, vše jasně a srozumitelně vysvětlí (i když jste se ptali již 150x a jste úplně marní) a dokonale připraví ke zkouškám! Na přednášky jsem chodil rád (i zdánlivě "nudná" témata byla podána zábavnou a srozumitelnou formou, která zaujme každého) a ještě raději jsem chodil na jízdy, které se pro mne staly nezapomenutelným zážitkem, takže pokud hledáte skvělou autoškolu, která vás zaručeně připraví, pak jedině Autoškolu Pospíšil Olomouc!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne2
Přidat hodnocení
  • Březinova 842/8
  • Olomouc - Hodolany
  • 779 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo