Ovocné kytice Jablenka - dárky Ostrava (Ostrava - Moravská Ostrava)

Jablenka kytice z ovoce Ostrava

Přinášíme do Ostravy nový dárkový segment, oblíbené kytice z ovoce a pravé čokolády či dárkové koše.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Čs. legií 1268/16
  • Ostrava - Moravská Ostrava
  • 702 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
75 hodnocení
Ohodnotit
Lenka D.
5.2.2018
*
*
*
*
*

Krásná ovocná kytice, originální a hlavně zdravá! Ideální pro dětské oslavy. Majitelé mi vyšli ve všech mých požadavcích vstříc. Za sebe i dceru velká spokojenost. :-). Lenka D.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Dále ručně vyráběné čerstvé belgické pralinky, luxusní bonboniéry z ovoce a belgické čokolády.

DÁRKY V OSTRAVĚ - OVOCNÉ KYTICE OSTRAVA

Ovocné kytice v Ostravě pro Vás vyrábí a aranžuje rodinná firma Jablenka,dárky z čerstvého ovoce a belgické čokolády.

Naše ovocné kytice z ovoce a čokolády jsou originální a vždy čerstvé.Dovedou nahradit klasické dárkové květiny v Ostravě.Představují tak ideální dárek při široké spektrum příležitostí.Může to být nejen dárek k narozeninám,ale i k svátku či jubileu.Jedná se i o skvělé a originální dárky pro muže i dárky pro ženy.

Ovocné kytice Ostrava od Jablenky jsou i krásnou výzdobou a dekorací na společenské akce nebo konference. Zároveň hostům a účastníkům akce poskytnou i zdravé a chutné občerstvení plné vitamínů.

DÁRKOVÉ KOŠE OSTRAVA

Dárkové koše v Ostravě od Jablenky jsou zcela odlišné od běžných prodávaných dárkových košů.Jsou nejen krásné,ale i praktické.Originální dárkový koš Jablenka nekoupíte v žádném běžném ani dárkovém obchodě.V Ostravě je vyrábí jen rodinná firma Jablenka a to přímo na zakázku.   

Dárkové koše v Ostravě od firmy Jablenka,to je ručně vyrobené dárky k narozeninám,na rodinné oslavy nebo jako dárek k jubileu.Dárkový koš Jablenka je oblíbený jako svatební dar.

TIP NA DÁREK PRO MUŽE V OSTRAVĚ

Tip na dárek pro muže? Čerstvé jahody v čokoládě jsou oblíbené dárky pro muže v Ostravě.Ať už v podobě kytoce z ovoce jako jahodová kytice nebo dárkový koš plný jahod v čokoládě či prémiová bonboniéra jahody v čokoládě.Lahodné jahody máčené v jemné belgické čokoládě...To je delikatesa,kterou potěšíte každého muže

BONBONIÉRY OSTRAVA

Bonboniéry jako originální dárky v Ostravě?Jablenka vyrábí prémiové bonboniéry jako originální dárky z čerstvého ovoce a belgické čokolády.Jahody v čokoládě,kousky jablíček v čokoládě nebo banán v čokoládě a další druhy ovoce v čokoládě,vše zabalené do dárkové krabičky jako prémiová bonboniéra od Jablenky.

.

CATERING OSTRAVA NA SVATBY,FIREMNÍ OSLAVY NEBO EVENT AKCE

Catering v Ostravě? Jablenka catering se specializuje na svatby v Ostravě,ale i rauty,firemní oslavy,kulturní, společenské a event akce se zaměřením na catering z čerstvého ovoce a pravé belgické čokolády.

Připravíme banán v čokoládě,ovocné jednohubky máčené v čokoládě,jahody v čokoládě,ovocné tácky v netradičním aranžmá ovoce,ovocné špízy zdobené belgickou čokoládou a další produkty.

Na svatby připravíme jahody v čokoládě zdobené jako nevěsta a ženich.Ovocné kytice od Jablenky jsou krásnou svatební dekorací a zároveň zdravé občerstvení plné vitamínů.Připravíme i svatební výslužku pro svatebčany v mini dárkové krabičce,kde hosté budou mít jahody v čokoládě.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Rozvoz ovocné kytice v Ostravě ZDARMA.!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo