Hodnocení firmy Hotel Aktiv

*
*
*
*
*
4 hodnocení
DB
8.9.2019
*
*
*
*
*

Krásné a klidné prostředí, čisté pokoje, milá obsluha a hlavně výborná kuchyně. Všem doporučuji. DB

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Věra-Liberec
19.8.2017
*
*
*
*
*

Určitě super hotel, jídlo výborné, personál příjemný, klidné místo. Ubytování nemá chybu, děti mají k dispozici hřiště a hernu. Nedaleko hotelu pláž. Měli jsme od hotelu Lipnocard, kterou jsme plně využili a tím pádem i ušetřili penízky. Doporučujeme všem. Děkujeme za super dovču a rádi se sem vrátíme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Terezie Sklenářová
18.8.2017
*
*
*
*
*

Hotel je umístěn v krásném prostředí. Ubytování hezké a čisté, sportovní vyžití i pro větší děti. U vaření se střídali dva kuchaři. Jeden vařil a pekl tak dobře, že jsme nemohli vstát od stolu. Druhý kuchař neuměl jídla dochutit, takže jsme si moc nepochutnali (naštěstí vařil pouze 2x). Snídaně byly každý den stejné, ale pro nás dostačující výběr. Personál byl moc milý, vládne tam přátelská atmosféra. Vytkla bych pouze neposekanou a neupravenou část za hotelem, kvůli níž není moc vidět na Lipno. Jinak vřele doporučuji, byla to jedna z nejlepších dovolených a navíc cenově dostupná!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Lidka Vacu
28.8.2016
*
*
*
*
*

V červnu 2016 jsme zde trávili týdenní dovolenou s vnučkou. Prostředí hotelu bylo moc pěkné, personál příjemný, jídlo nám chutnalo. Okolí na vycházky ideální. Někdy bych se sem určitě zase vrátila. Vřele pobyt zde doporučuji :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
  •  99
  • 382 73 Přední Výtoň
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo