Hodnocení firmy BEZŠANONU.cz – fakturace účetnictví online

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Martin B.
19.12.2018
*
*
*
*
*

Jednoduché vystavení, spolehlivá evidence faktur, intuitivní ovládání. Za mne naprostá spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Tomáš Vraný
3.10.2017
*
*
*
*
*

Vystavování faktur v BEZŠANONU je jednoduché a intuitivní a navíc díky propojení s bankou máme okamžitý přehled, kdo a jak platí. Radost má i paní účetní, která nemusí doklady dohledávat v emailech a urgovat jejich dodání před termínem DPH! :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Tomáš Vališek
5.9.2017
*
*
*
*
*

BezŠanonu.cz používám už více jak rok. Dříve jsem měl spoustu neuhrazených faktur. Osvědčily se mi upomínky a klienti mi začali platit včas a tak už nemusím řešit dlužné faktury a peníze mám pro další podnikání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Julien Bonneau
5.9.2017
*
*
*
*
*

Being a French entrepreneur in Prague I have spent a huge amount of time trying to learn about the Czech accounting system. However, I don't master the Czech language just yet and I've been through hell trying to find reliable information. Now I use BezSanonu and it has been super helpful, I can invoice in a few clicks, I can invoice in different languages, I can send reminders, produce VAT reports... I like how easy the system is compared to competitors. In my opinion, the most difficult is the first week, because I had to learn about all the features, but now I really like it.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo