M - SOFT - Servis výpočetní techniky Jihlava

HARDWARE-SOFTWARE-INTERNET

Servisujeme počítače, servery, tiskárny a další příslušenství. Instalace počítačových sítí. Poskytujeme bezdrátový internet, antispamový filtr IronPort, měříme strukturované kabeláže a projektujeme datové sítě. Na našem e-shopu si můžete vybrat spolehlivou výpočetní techniku.

tel:
+420 567 579 111
fax:
+420 567 308 727
e-mail:
m-soft@m-soft.cz
web:
m-soft.cz
e-shop:
jihlava.smat.cz
e-shop:
shop.m-soft.cz
 • Jana Masaryka 1664/12
 • Jihlava
 • 586 01
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Komplexnost našich služeb a široká nabídka zboží vás překvapí

Servis a opravy notebooků, počítačů PC a tiskáren

Servisujeme počítače s operačním systémem Microsoft Windows. Poskytneme záruční i pozáruční servis pro většinu značek notebooků (Lenovo, Acer, HP, Asus, Packard Bell, Fujistu) a tiskáren (Canon, Epson, Minolta, Lexmark).

Opravy stolních počítačů

Pomůžeme vám s  hardwarovými i softwarovými problémy. Diagnostikujeme a opravíme všechny běžné komponenty i programy.

Opravy notebooků

Máte prasklou obrazovku, nefunkční DVD mechaniku, pevný disk, politou klávesnici, vadnou baterii nebo vylomený napájecí konektor? Pomůžeme vám s rychlou opravou.

Opravy tiskáren

Zajistíme diagnostiku a opravy veškerých běžných typů inkoustových a laserových tiskáren. Spolehlivě odstraníme závady typu zasekávajícího se papíru, špinění a skvrn na papíru při tisku nebo nefunkčního podavače.

Odvirování

Nechcete to, ale stane se to ani nevíte jak. Počítačové viry mohou ohrozit nejen vaše soukromá, ale i pracovní data. Proto je nutná prevence v podobě antivirových programů či firewallů. Každou další hodinou práce na zavirovaném počítači riskujete nevratné poškození operačního systému nebo v krajním případě i definitivní ztrátu dat. Váš počítač odvirujeme, přičemž se vždy maximálně snažíme vyhnout reinstalaci.

Záchrana a obnova dat

Dokážeme obnovit data z mechanicky poškozených pevných disků, ale i data která byla smazána či zformátována. Pro úspěšnou obnovu je velmi důležité ihned po zjištění problému přestat používat počítač a kontaktovat nás.

Instalace Windows

Potřebujete rychle nainstalovat, přeinstalovat či profesionálně nastavit operační systém Windows, Linux? Nemusíte nikam cestovat, naši technici přijedou za vámi. Profesionálně nastaví BIOS, nakonfigurují OS i s ovladači a vyzkouší funkčnost instalace. Při reinstalaci zálohujeme veškerá data, abychom předešli jejich poškození.

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • So 8:3011:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo