Hodnocení firmy Vyčistím Vše

*
*
*
*
*
7 hodnocení
rrpujcovna
15.4.2018
*
*
*
*
*

Parní čištění -opravdu perfektní práce doporučuji všem rrpujcovna

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jankotlar88
31.3.2018
*
*
*
*
*

Precizní práce, opravdu moc děkuji za vyhovění. Vyčištění křišťálových lustrů proběhlo v pořádku a narozdíl od předchozích dvou firem jsou lustry zcela jako nové. Dále jsem se rozhodl přihodit sedací soupravu a malý koberec a to i s touhle službou jsem maximálně spokojen. Děkuji a těším se na brzké shledání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
23.3.2018
*
*
*
*
*

Velmi nesolidní jednání. Čištění provedli precizně, ale ani jediná věc, na které jsme se dohodli (např. nahlášení odhadu ceny předem, předání koberce ... ), neproběhla dle dohody. Nakonec jsme si pro koberece museli sami dojet do 60 km vzdáleného skladu. Cenu nasadili cca dvojnásobnou oproti ceníku na internetu. Nenechávejte si od nich nic čistit s příslibem, že se cenu dozvíte časem, protože nedozvíte.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
lapourova
26.1.2018
*
*
*
*
*

Sedačka byla opravdu perfektně vyčistěná, narozdíl od předchozích pokusů jiných firem vypadá teď opravdu jako nová, což jsme ani nečekali. Cena byla ovšem ve výsledku asi o 40 % vyšší než domluvená, což jsme se dozvěděli sice ještě před samotným čištěním, ale až na místě v domluvený den. Nakonec jsme s navýšením ceny souhlasili a výsledek je opravdu skvělý. Doporučuji všem

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
tarabova.veronika
5.9.2017
*
*
*
*
*

Praha Perfektní práce, futon je jako nový. Vyčistím vše mě v předstihu informovali, že budou mít zpoždění a vše se dalo domluvit. Dodavateli jsem nepřesně popsala zakázku, čekalo je tedy více práce, nicméně i tak byli ochotní vše vyčistit. Děkuji a doporučuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
praha
24.4.2017
*
*
*
*
*

Praha S výsledkem jsem velmi spokojena. Rozhodně bych do toho šla znovu. Sedačka byla 20 let v domácnosti silných kuřáků a její stav podle toho vypadal. Vzhled sedačky po vyčištění je téměř jako původní. Vysychání sedačky trvalo 2 dny, což bylo výrazně nad očekávání, ale mohlo to být způsobeno dvojnásobným čištěním nezbytným u takto znečištěné sedačky a následné deodorizaci a inpregnaci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Nespokojený zákazník
9.4.2017
*
*
*
*
*

Společnost absolutně nedoporučuji. Dostali na vyčištění potahy a nejen že je vrátili ještě špinavější, ale potahy strašně smrděly od kouře! Přistoupili jsme tedy k čištění sami a když jsme je namočili, nestačili jsme se divit, jaká špinavá voda po nich zůstala. Na reklamaci nereagují. Absolutně neprofesionální. Jsou to podvodníci!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne3
Přidat hodnocení
  • Pod Hájem 384
  • Králův Dvůr
  • 267 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo