BIRENTAL CZ - půjčovna nářadí a stavební techniky Kolín

Prodej stavebního materiálu a servis nářadí

Stavíte, rekonstruujete a chybí vám potřebné nářadí? Stavte se u nás a půjčte si nářadí nebo stavební techniku. Máme vše od brusek, až po fasádní lešení a dopravní techniku. Kromě půjčovny nářadí prodáváme drobný stavební materiál a poskytujeme servis nářadí.

  • Tovární 1567
  • Kolín - Kolín V
  • 280 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Půjčovna nářadí pro kutily i řemeslníky

Pokud nechcete utrácet za nářadí, které potřebujete jen jednou za čas a nemáte jej kde skladovat, je pro vás půjčovna nářadí ideální řešení. Zapůjčené zboží předáváme zákazníkům ve 100% stavu, včetně ukázky a vysvětlení, jak nářadí správně používat.

K dispozici jsou vám pájky, brusky či bourací kladiva, ale i svářečky, elektrocentrály, či vibrační stroje. Pokud zateplujete fasádu, bude se vám hodit fasádní či pojízdné hliníkové lešení.

Stavební materiál za skvělé ceny

Abyste měli vše na jediném místě, tak kromě půjčovny nářadí poskytujeme i servis nářadí a prodáváme drobný stavební materiál.

Prodáváme stavební materiál vysoké kvality za skvělé ceny. Navštivte naši prodejnu na adrese Tovární 1567, 28002 Kolín a přesvědčte se o tom sami!

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo