Hodnocení firmy FYZLAB - laboratoř fyziologie práce s.r.o.

*
*
*
*
*
7 hodnocení
Bezpecaci
12.2.2021
*
*
*
*
*

Nejmenovaná konkurenční laboratoř se snažila tuto laboratoř natolik pošpinit - až jsme si řekli, že když se jí bojí tak moc konkurence, že musí být hodně dobří a potvrdilo se - jsou špičkou ve svém oboru, práci dělají s láskou a jde vidět, že je baví. Již budeme měřit jen s Fyzlabem. Děkujeme za vše.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne5
skladycheb
23.1.2020
*
*
*
*
*

Jediná z námi poptávaných laboratoří, která nás neodmítla s ohledem na nízký objem zakázky (1 místo) a značnou vzdálenost (Cheb). Co se týče vlastního měření - velice jsme ocenily odborné znalosti a poskytnutý výklad zejména tedy pana Ing. na naše dotazy k problematice měření fyzické zátěže. Za nás můžeme jen povrdit reference zde již napsané - jedná se o laboratoř jenž poskytuje své služby odborně, profesionálně, rychle a kvalitně, kterou můžeme dále vřele doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
technikbozp
4.9.2019
*
*
*
*
*

Tuto firmu jsme nalezli čistě náhodou, kdy jsme již nevěřili, že stihneme námi stanovený termín. Nejen, že přijeli v daném termínu, ale splnili i vše ostatní co slíbili. Jedná se o firmu, která neslibuje nesplnitelné, ale zato dodrží vše ostatní. Za nás nebylo co vytknout. Budeme se těšit na další spolupráci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
bezpecakpo
24.1.2019
*
*
*
*
*

Profesionální přístup, rychlost a ochota. Nebylo co vytknout.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
loydvedeni
20.8.2018
*
*
*
*
*

V naší společnosti se v minulosti objevil problém s nárustem nemocí z povolání u lokální zátěže, což bylo neakceptovatelné pro vedení společnosti a tak rozhodlo, že se bude muset navrhnout a přijmout opatření. Jaké však bylo naše překvapení, když se ukázalo, že FYZLAB byl jedinou společností, která o tom moc nemluví, ale v reálu nám jako jediná autorizovaná laboratoř byla schopná provést synchronizaci videa se záznamem a navrhnout účinné opatření (ostatní námi oslovení sice o synchronizaci mluvili, ale nakonec se ukázalo, že bud ji neumí, nebo se nám snaží podsunout uplně něco jiného, jelikož čekali, že nevíme jak má synchronizace vypadat). Navíc to byla během jednání jediná firma, která nepomlouvala konkurenci a v reálu svou práci opravdu uměla. Za naší firmu a hlavně naše zaměstnance máte veliké díky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jtekt
7.1.2018
*
*
*
*
*

Perfektní přístup, vysvětlili i případné dotazy k měření i když nemuseli a hlavně levnější než konkurence, (sice to tak zprvu nevypadalo, ale po přepočtení všech údajných výhod u konkurenčních nabídek se ukázalo, že v části cen a také termínu není u konkurence uváděno vše), FYZLAB co slíbil, to dodržel ve všech ohledech. Za nás maximální spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Kovona
11.10.2016
*
*
*
*
*

Maximální spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Čeladná 722
  • 739 12 Čeladná
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo