Fa - Josef MAŠEK (Praha)

Opravy a servis plynospotřebičů (kotle, karmy, vafky, sporáky). Provádění rozvodů plynu včetně revizní zprávy. Montáž a opravy vodoinstalace včetně sanitárního zařízení. Zednické práce a obklady. Topenářské práce. Instalatérské a plynoinstalatérské práce.

Instalatérství Josefa Mašky již od roku 1989 provádí opravy průtokových ohřívačů (karmy), plynových kotlů různých značek, kamen WAW a plynových sporáků. Kromě samotných oprav se specializujeme na montáže, připojení a revize plynových spotřebičů.

Nabízíme topenářské, instalatérské a plynoinstalatérské práce. Rekonstrukce, montáže, opravy a výměny stoupaček a ležatých rozvodů, dodávky a instalaci ohřívačů vody, radiátorů atd.

Jako zkušený instalatér, topenář provádím montáže, opravy vodoinstalace a topení, opravy a servis plynospotřebičů, rozvodů plynu včetně revizní zprávy.

O tom, že nabízím pouze kvalitní služby, vypovídá i fakt, že vlastním osvědčení ITI.

V případě jakýchkoliv dotazů se mě neváhejte s důvěrou obrátit. Zákazníkům nabízím kvalitní služby za rozumné ceny a slevu na montáže plynových kotlů a ohřívačů vody.

Instalatérské, topenářské a plynařské práce
Naše specializace je dodávka průmyslových i domovních topných systémů. Zajistíme rozvody vody a plynu včetně měření i regulace. Nabízíme stavební a projekční práce v oblasti vodoinstalací, topných systémů i plynoinstalací.

Je toto moje firma?
  • U páté baterie 4/779
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 162 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Sekce a Štítky

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo