Hodnocení firmy Jobs 4 Joy

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Tomáš
28.3.2017
*
*
*
*
*

málokedi hodnotim firmu, ale musím povedat, že toto je VELMI dobra agentura!!! Pracujem u nich dlhšie - začínal som v Helle v Mohelnici - tam sa dalo vela zarobit, ale mali tam šialené tempo práce a hrozné majsterki ... zato ale nemože agentura. Tu majú velmi šikovních koordinátorov!!!! mám s čoho porovnat už som pracoval cez rozne agenturi v čechách

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
suhaj123
2.3.2017
*
*
*
*
*

Pracujem v Mikulove. Komunikácia pred nástupom bola perfekná, všetko mi riadne vysvetlili, na všetko ma pripravili. Zálohy každý týždeň 1000Kč (samozrejme, ked niekto nechodí do práce, tak má smolu, mňa sa to netýka - naštastie :D). Výplata podla zmluvy ku koncu mesiaca - zo začiatku som si musel zvykať, ale vždy príde ako má. Plat dobrý, práca dobrá, ja som spokojný!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Klára
4.2.2017
*
*
*
*
*

Nesplňuje podmínky, které jsou určené ve smlouvě. Noční směny probíhají tak, že první pauza je skoro až za 5 hodin. V zákoníku práce se tohle nesmí v žádném případě stát. Během pauzy si není ani kam sednout, v celé fabrice není ani jedna židle kde by člověk mohl poobědvat/posvačit. Nedoporučuji se nechat zaměstnat pod panem Babjakem, který je vedoucím firmy Xavax. Výplata je až za 2 měsíce po nastoupení do práce. Záloha je pouze 1000 Kč týdně, pod podmínkou že jsou odpracovány všechny noční. Kdybych šla k doktorovi a nestihla bych noční, avšak měla bych i razítko že jsem tam byla, zaniká mi šance na zálohu. Vyvarujte se práci ve Zdibech.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne7
Jakub
1.12.2016
*
*
*
*
*

Spokojenost s agenturou!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Eva
12.10.2016
*
*
*
*
*

Práce v Brně je skvělá - kolektiv i koordinátor :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Zvonařka 137/14
  • Brno - Trnitá
  • 617 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo