OPNN s.r.o. - Inzerce nemovitostí Český Krumlov

Sháníte? U nás to najdete!

Náš realitní server jsme se rozhodli zaměřit pouze na malé a střední lokální realitní kanceláře, kterým tak dáváme šanci prosadit se v méně konkurenčním prostředí oproti jiným realitním portálům. Náš server je skvělým místem i pro Vaši soukromou inzerci nemovitostí s mnoha praktickými informacemi.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Nádražní 226
  • Český Krumlov - Nádražní Předměstí
  • 381 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Aktuální inzerce nemovitostí

Tisícovky aktuálních nabídek prodejů či pronájmů bytů, domů, pozemků a komerčních prostorů. V nabídce najdete inzerce nemovitostí v zahraniční (Chorvatsko, Španělsko a další země). Přehledné a snadné vyhledávání, třídění inzerátů dle realitních kanceláří či soukromníků.

Právní servis

Při koupi, prodeji či pronájmu chce většina lidí ušetřit na nákladech. V případě právního servisu se to ovšem nevyplácí. Rizik je opravdu hodně, ale my Vám poradíme. Poradenství, kontrola Vámi předložených kupních / nájemních smluv, sepsání smluv, advokátní úschova, jednání s úřady a vyřizování potřebných povolení. Kompletní právní servis za skvělé ceny.

Financování bydlení

Pokud uvažujete o koupi nemovitosti a nemáte dostatek finančních prostředků, využijte možnosti naší spolupráce s exkluzivním poradcem z oblasti financování bydlení. Zdarma Vám odborně poradí a vybere pro Vás to nejvýhodnější řešení.

Průvodce světem realit

Připravili jsme pro Vás užitečné informace pro efektivní prodej, koupi či pronájem Vaší nemovitosti.

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo