Hodnocení firmy DODO for life – vnitřní a vchodové dveře Sapeli

*
*
*
*
*
5 hodnocení
misacek45
26.4.2020
*
*
*
*
*

“Poptávala jsem u této firmy dveře do RD.Vůbec jsem neměla o dveřích ani ponětí.Paní na vzorkovně mi vše ochotně vysvětlila a ukázala.Dveře mám již namontované.Mohu tuto firmu jedině doporučit.Perfektní profesionální přístup. ”

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jack2019
10.2.2020
*
*
*
*
*

Objednávala jsem u firmy DODO for life kompeltní dodávku dveří do RD. Už při první schůzce na vzorkovně jsem byla velmi mile překvapena přístupem prodejkyně.Byla velmi ochotná a se vším mi poradila. Objednávka proběhla bez problémů a i zaměření bylo naplánováno v krátké době. Následná montáž byla též perfektní.Mohu tuto firmu jedině doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jara.betka
23.9.2018
*
*
*
*
*

Naprosto NEDOPORUČUJI !!! Dodací termín objednaných dveří má měsíc zpoždění, komunikace mizerná, když už konečně dorazili technici na montáž, zjistili, že přivezli špatné dveře (klasické místo posuvných), nový termín zatím neví, slibují zavolání každý další den, ale ani jednou se sami neozvou, na zavolaní nic neví, neřeší. Naprosto chaotické jednání. Z ostatních komentářů na jiných serverech jsem pochopil, že moje zkušenost není výjimkou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
e.z
15.12.2017
*
*
*
*
*

Objednali Jsme si u této firmy 11 dveří z toho 7 do pouzdra. Už při objednávce, byla komunikace s paní Jarmilou Serbouskovou naprosto skvělá. Dala nám několik možných návrhů, ukázala možnosti a díky ní, jsme vybrali skvělé a velmi precizně propracované dveře. Montáž těchto dveří provedla jejich montážní firma ve vynikající kvalitě a rychlosti. Byli jsme velmi mile překvapeni jednáním této firmy. Moc všem děkujeme. Sikorová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
uher
9.10.2017
*
*
*
*
*

firmu DODO mohu jako dodavatele dveří SAPELI naprosto vřele doporučit. Speciálně provozovnu Čestlice paní Pamětickou, která Vám prakticky kdykoli vyjde vstříc s návrhem, podělí se s Vámi o své zkušenosti, kdy Vám pomůže s finálním návrhem a výberem toho nejvhodnějšího pro Vaší nemovitost. u nás dosti složité řešení několika dveří a výberem toho správného materiálu, kdy jsme i museli řešit dosti atyp dveří výšky 222 apod. viz. foto. Objednávka a návrh prakticky ihned. Paní Pamětická reagovala i nejednou v noci. Finální návrh a zadání zakázky oproti ostatním poptávaným se skutečným nasazením co dnes člověk očekává. Dodávka trvala dle termínu zadání a očekávání. Následná montáž v termínu , kdy pánové čekali již i před plánovaným časem instalace a jelikož se jednalo o větší zakázku tak i dokončili tentýž den po určeném časovém úseku. Nenechali nic na dodělávku či podobně. Instalace dveří se seřízením naprosto na jedničku, úklid též samozřejmostí - též mohu doporučit pana Tožičku a Havelku, jejich přístup naprosto profesionální. Ještě jednou děkuji celému týmu DODO. fuher-mironet

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
 • U Makra 123
 • Čestlice
 • 251 01
 • mapa

Otevírací doba

 • Po 10:0020:00
 • Út 10:0020:00
 • St 10:0020:00
 • Čt 10:0020:00
 • 10:0020:00
 • So 10:0020:00
 • Ne 10:0020:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo