Economia Events – konference a semináře

Svěřte pořádání svého eventu zkušeným specialistům

Potřebujete zajistit pořádání odborné konference? Chystáte workshop, seminář nebo uzavřené diskusní setkání? Obraťte se na nás – zabezpečíme vše potřebné pro vaši událost v oblasti přípravné i produkční činnosti. Vaše eventy také mediálně podpoříme digitálními a tištěnými tituly Economie.

  • Pernerova 673/47
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Více informací

Ukázat plánované akce

Vytvoříme pro vás eventy na míru

Ve společnosti Economia Events se věnujeme pořádání událostí podle přání našich zákazníků. V nedávné době jsme kupříkladu zajistili organizaci konferencí Forum Media, Průmysl 4.0 a Innovative Legal Services Forum.

Pro váš event zabezpečíme veškerou přípravnou a produkční činnost. Součástí našich služeb je finanční dohled, včetně tvorby, kontroly a vyhodnocení rozpočtu. Naším úkolem bude příprava programu, zahrnující komunikaci s řečníky. Provedeme také výběr dodavatelů – domluvíme s nimi vše potřebné do nejmenšího detailu a dohlédneme na správné provedení.

Zajistíme smysluplné a účinné mediální pokrytí

Volbou služeb Economia Events získáváte zázemí předního multimediálního domu. K mediálnímu pokrytí vaší akce přispějí tištěné a internetové tituly naší společnosti Economia, a.s. K publikaci výstupů z události tak budete moci využít například online tituly IHNED.cz, ProByznys.info, Aktuálně.cz nebo Žena.cz. Připravena jsou rovněž tištěná periodika Hospodářské noviny, Ekonom, Marketing & Media či Moderní řízení.

Organizujeme konference, semináře i byznysová setkání

Jsme specialisté na eventy řady různých typů. Pořádáme velké odborné konference i menší semináře. Svěřit nám můžete organizaci praktických workshopů, diskusních kulatých stolů i uzavřených diskusních setkání pro vybranou VIP skupinu. Rádi pro vás zajistíme také organizaci networkingových a byznysových setkání.

Chcete událost bez problémů a s dobrými výsledky? Obraťte se na nás.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo