Hodnocení firmy Flexi Life

*
*
*
*
*
4 hodnocení
krnavkova
12.8.2020
*
*
*
*
*

Dům od firmy Flexi life - na domě se objevuje pořád něco, opakovaně rezavějící zárubně dveří, nefunkční zamykání u dveří, praskající stěny, zatékání větráním na záchodě a v koupelně, neprofesionálně položená podlaha, která se celá kroutí, neodborně zbroušená a natřená terasa (to dělala parta pana Pořizka na místě stavby a většina jich byla opilých) , nyní nám do domu zatéká voda spárou u terasy a plesnivý nám zeď.. A JIM JE TO ÚPLNĚ JEDNO. .....je toho spousta na 1,5 roku starou dřevostavbu. REKLAMACE BUĎ ŘEŠÍ S VELIKÝM ZPOŽDĚNÍM A NIKDY NE KOMPLETNĚ, NEBO SE ZODPOVĚDNOSTI ZŘÍKAJÍ ÚPLNĚ! O TO ABY PŘIJELI A DODRŽELI LHŮTU 30 DNÍ SE VÁM MŮŽE JENOM ZDÁT, MUSÍME JE OPAKOVANĚ UPOMÍNAT O TO ABY NÁM REKLAMACI VŮBEC POTVRDILI, A TO SE PAN POŘÍZEK VŽDY VYKRUCUJE, ŽE JE NĚCO FORMÁLNĚ V NEPOŘÁDKU. Pan Pořízek , majitel fIrmy Vám bude tvrdit, že my jsme ti špatní. Ale podívejte se na internet a na jejich profil, je zde spousta lidí kteří mají úplně stejné zkušenosti a pan Pořízek vždy shodí vinu na klienty . Proč by jsme si stěžovali kdyby vše bylo tak jak má??? To nedává logiku, že. Faktem je že po té co jsme dům doplatili je komunikace s ním tristní. Řeší si nové realizace a na domy, které už předal zvysoka..... . podívejte se také na Facebook na skupinu DŘEVOSTAVBY-FLEXI LIFE-RECENZE.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Ivo Fryauf
10.8.2020
*
*
*
*
*

S firmou FlexiLife máme velice špatné zkušenosti. Po zaplacení kompletní částky za realizaci domu je komunikace s panem Pořizkem, majitelem společnosti, tristní. Na reklamace buď nereagují, nebo je vyřizují s velkým zpožděnim a nekompletně. Pan Pořízek jedná arogantně a opakovaně se zbavuje odpovědnosti za reklamace. Nyní nám do domu dokonce zateka voda (rok a půl stará dřevostavba!!! ) a plesnivejí stěny. Od podání reklamace uplynulo více než 6 týdnu, stále prší, a nikdo se tu neukázal a zatím nemáme termín kdy přijedou tuto závažnou vadu domu řešit. Dle recenzi na internetu nejsme jediní, kdo je s prací firmy nespokojen. Kladná hodnocení, která jsou uvedena na Facebooku jsou v několika případech od zaměstnanců firmy FlexiLife, záporná hodnocení jsou mazána. Tento týden podáváme stížnost na ČOI, a budeme situaci resit mimosoudním sporem. Jiná možnost nám již nezbývá. V případě že budete mít zájem o více informací nás neváhejte kontaktovat na email in-interiers@email.cz. ZA SDILENI PŘEDEM DĚKUJI. MŮŽE TO POMOCI BUDOUCÍM KLIENTŮM V ROZHODOVÁNÍ PŘI VÝBĚRU TÉTO FIRMY.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne2
hankasvobodova87
4.9.2019
*
*
*
*
*

Nevím jak by někdo mohl být nespokojen s touto firmou. My jsme spokojeni natolik, že jsme i doporučili známým a ti jsou také spokojeni. Vše na jedničku!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
zizkova.hanca
1.8.2019
*
*
*
*
*

Zpoždění předání domu o 3 měsíce, reklamace nedořešené a to už to budou 3 roky od předání domu!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
 • Pivovarská 2073
 • Česká Lípa
 • 470 01
 • mapa

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • So 9:0014:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo