Domov Zátiší s.r.o. - Sociální služby pro seniory Úvaly

Domov pro seniory s pečovatelskou službou

Poskytujeme pobytové sociální služby mladším a starším seniorům, kteří mají trvalé bydliště ve Středočeském kraji a Praze a mají sníženou soběstačnost po psychické nebo fyzické stránce.

  • Modřínová 1522
  • Úvaly
  • 250 82
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Domov pro seniory

V našem domově poskytujeme seniorům veškeré potřeby a pohodlí. Snažíme se o to, aby u nás prožili plnohodnotný život i ve stáří.

Pobytové služby domova jsou poskytovány v přízemí objektu, kde se nachází společenská místnost s krbem a klavírem spojená s jídelnou, kuchyní a příslušenstvím (sprcha a toaleta). Dále se zde nachází jeden třílůžkový pokoj. V prvním patře jsou dva dvoulůžkové, dva třílůžkové a dva jednolůžkové pokoje s koupelnou a toaletou na patře.

Všechny pokoje jsou vybaveny lůžky, nočními stolky a skříněmi. Po domluvě je možné, pokoj vybavit i vlastními doplňky. Dále u nás najdete také plně vybavenou velkou knihovnu a časopisy pro volné půjčování.

Zařízení je vybaveno pomůckami pro ergoterapii, metodickými pomůckami pro trénink paměti. Do Domova Zátiší s.r.o. dochází pravidelně lékařka a spolupracujeme s domácí péčí.

Objekt je obklopen zahradou, která složí ke každodenním procházkám. Na zahradě se nachází přístřešek s krbem a grilem a nechybí ani venkovní bazén. Naši klienti si mohou vypěstovat vlastní zeleninu nebo zasadit bylinky či jiné okrasné květiny. Blízkost Klánovického lesa poskytuje možnost také pro vášnivé houbaře ke sběru hub.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo