Domov Zátiší s.r.o. - Sociální služby pro seniory Úvaly

Domov pro seniory s pečovatelskou službou

Poskytujeme pobytové sociální služby mladším a starším seniorům, kteří mají trvalé bydliště na území ČR a mají sníženou soběstačnost po psychické nebo fyzické stránce.

  • Modřínová 1522
  • Úvaly
  • 250 82
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Domov pro seniory

V našem domově poskytujeme seniorům veškeré potřeby a pohodlí. Snažíme se o to, aby u nás prožili plnohodnotný život i ve stáří.

Pobytové služby domova jsou poskytovány v přízemí objektu, kde se nachází společenská místnost s krbem a klavírem spojená s jídelnou, kuchyní a příslušenstvím (sprcha a toaleta). Dále se zde nachází jeden třílůžkový pokoj. V prvním patře jsou dva dvoulůžkové, dva třílůžkové a dva jednolůžkové pokoje s koupelnou a toaletou na patře.

Všechny pokoje jsou vybaveny lůžky, nočními stolky a skříněmi. Po domluvě je možné, pokoj vybavit i vlastními doplňky. Ve společenských místnostech jsou umístěny radiové a televizní přijímače, přehrávač CD, pracovní stoly s PC a možností připojení na internet. Dále u nás najdete také plně vybavenou velkou knihovnu a časopisy pro volné půjčování.

Zařízení je vybaveno pomůckami pro ergoterapii, metodickými pomůckami pro trénink paměti. V objektu se nachází také ordinace s lékařem a zdravotní sestrou.

Objekt je obklopen zahradou, která složí ke každodenním procházkám. Na zahradě se nachází přístřešek s krbem a grilem a nechybí ani venkovní bazén. Naši klienti si mohou vypěstovat vlastní zeleninu nebo zasadit bylinky či jiné okrasné květiny. Blízkost Klánovického lesa poskytuje možnost také pro vášnivé houbaře ke sběru hub.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo