Hodnocení firmy Energetická kancelář

*
*
*
*
*
28 hodnocení
rebell35
8.3.2018
*
*
*
*
*

Dobrý den , nevím jak tato firma funguje , protože slibovali výběrové řízení na dodavatele energie , ale podle mě jen dělají aukci kdo jim nabídne víc za seznam lidí , které chytí do svých sítí . Chtěl jsem po nich zápis z výběrového řízení notářsky ověřený , protože předpokládám , že postupuje regulérně , ale odmítají to , že mi sdělí jen kdo je na 2. a 3. místě . Myslím , že by se na ně měl podívat někdo z hospodářské kriminálky , protože mi to smrdí podvodem .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
nefér jednání
7.3.2018
*
*
*
*
*

Nedám žádnou hvězdičku. Někde získají Váš telefon, potom kecají - slibují že je to jen doklad ( Objednávka), za kterou nemáte žádný závazek. Osobně jsem se ptala i na finanční postih a bylo mi řečeno, že ne!!!!! Až mi dají nabídku ohledně ušetření peněz za odběr el., energie, teprve se podepisuje smlouva.Kurýr nic neví, nic Vám říkat nebude. Jen po Vás chce kopií smlouvy a fakturaci a proto že mu tyto podklady předáte, tak mu podepíšete objednávku, abyste věděli komu jste dali podklady. Zatím mi pokuta nepřišla, ale potom vyhrožování od jejích zaměstnankyně..hnus a vyhrožovala i do telefonu s pokutou. Čekám, zda-li mi něco příjde. Máte někdo právníka?? Podomní prodej s vyhrožováním? Jsem zhnusena......nechala jsem se napálit. Asi je nás více....to se to někomu podniká co ???

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
salora
28.2.2018
*
*
*
*
*

No mě by ještě docela zajímalo pokud už se dejme tomu přistoupí na uzavření smlouvy s novým dodavatelem ,musí nebo měla být podána výpověd s touto tzv. energetickou kanceláři která si na ni spáše jen hraje než koná.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mercedes17
28.2.2018
*
*
*
*
*

hnus, obchodník Vám sdělí,že je objednávka nezávazná,dlouho se nic neděje a přijde faktura na 5tis. za porušení "něčeho", text v objednávce miniaturní...nejlépe číst s lupou...záměrně? kdo by to celé četl a navíc tomu rozuměl? na to asi sází.....jako všichni šmejdi, buď zaplatím 5tis.šmejdům nebo 7tis.právníkovi, myslím že ty prachy dám raději právníkovi, aspoň budu vědět za co :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
jirka.v360
26.2.2018
*
*
*
*
*

Taky mi vyhrožují pokutou 2 x 2500,- Nechal jsem se ukecat, že to teda zkusím. Chtělo by se to spojit a něco podniknout společně. Zaplatil jste už někdo?

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
ZZ
22.2.2018
*
*
*
*
*

Telefonát-nejdříve formálně kontroluje nějaký údaj, např. číslo popisné, aby přešel k jemné výčitce, že jsem na ně pozapomněl s odpovědí na ten dopis, co mi poslali. Já jsem mu řekl, že jsem nic nechtěl a nemám tedy na co odpovídat a žádná jejich výhodná nabídka na energie mě nezajímá, protože to už mám vyřešené. Poté hned ukončil hovor. Ale věřím, že důvěřivé důchodce by mohli v mžiku vystresovat, vzbudit v nich pocit viny, že něco nezaplatili, nesplnili, a dotlačit je tak k podpisu smlouvy. = SVINSKÉ PRAKTIKY ŠMEJDŮ

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
13.2.2018
*
*
*
*
*

Jednani katastrofa,po nekolikate jsem jim rikal,ze jim nemuzu dodat rocni vyuctovani za elektrinu,protoze jsem dum kupoval v listopadu 2016 a prvni vyuctovani mi peijde az letos.pochopitelne mi prisla faktura na 2500 za nedodrzeni smlouvy,kterou jsem ani nepodepsal.podepsal jsem pouze objednavku,na ktere kuryr vypsal spatne adresu,zadne overeni dokladu nic.z EK mi ani neposlali cislo nejake smpouvy,nic.ted mi prisla upominka s tim,ze me predaji pravnikovi.no zajima me,co vybojuji.spis ja zvazuju zalobu nebo lepe dam navrh na reportaz do tv,aby proklepli jejich praktiky.kdyby to slo,dam -5*

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne0
Jenda
6.2.2018
*
*
*
*
*

Sjednávají si s vámi po telefonu schůzku u vás doma, aby tak mohli de facto zprostředkovat zakázaný podomní prodej. Šmejdi.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
CLM
1.2.2018
*
*
*
*
*

Snažím se jim marně vysvětlit, že smluvní pokutu (2x2500) za porušení "vysoutěžené" nabídky mohou (dle mého názoru) stěží uplatňovat pro vymáhání podkladů do soutěže... Opakovaně končí naše rozhovory tím, že to předají práví kanceláři - v čemž už je v poslední době podporuji, ale stále nic. No, doufám, že aspoň pro standardtně proběhnuvší zakázky to není úplně marná volba a musím uznat, že většina lidí, se kterými jsem jednal, byla vzhledem k okolnostem celkem milá, ;)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Horník
23.1.2018
*
*
*
*
*

Dobrá zkušenost. Jednaly normálně hezky je pravda , že mi přišlo že to bylo až moc "SLADKÉ" ale operátorka mi psala vlastně i po vysoutěžení dodavatele tak, že za mě palec nahoru

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne2
Přidat hodnocení
  • Masarykovo náměstí 52/33
  • Ostrava - Moravská Ostrava
  • 702 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo