Hodnocení firmy Londonway

*
*
*
*
*
6 hodnocení
23.4.2019
*
*
*
*
*

Cestovní kancelář Londonway bychom doporučili z několika důvodů - perfektní organizace, flexibilita průvodce, schopnost pohotově reagovat na problémy a operativně je řešit. Cena zájezdu byla nesrovnatelně nižší ve srovnání s jinými cestovními kancelářemi a navíc poskytovala nadstandardní služby.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Děkuji.
25.3.2019
*
*
*
*
*

Ahoj, nesouhlasím s uvedeným hodnocením. Já za sebe musím napsat, že jsem byl spokojen. Pan Felix i paní Felixová byli velmi milí a cokoliv jsme potřebovali, hned jsme se mohli ptát a bylo nám odpovězeno. Nikdo nás neokrádal! Měli jsme ceny výhodnější než kdybychom tam jeli na vlastní pěst. Pan Felix každou chvíli zastavoval a pořád mluvil o památkách a to, že nevěděl kam jde není pravda. Byla výluka a museli jsme čekat, ale to nebyla jeho vina. Hnusí se mi tyto komentáře.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
lucie.north
4.3.2019
*
*
*
*
*

Londonway.. prostě naprostá špička, od začátku do konce není co vytknout. Filip Felix byl nejen naším báječným průvodcem, ale stal se i skvělým parťákem po cestách Londýnem, Oxfordem a Brightonem. Děti i my, učitelé jsme si užili jeho výklad, který byl zajímavý a šitý na míru naší věkové skupině. Díky Filipově znalosti Londýna i výše zmíněných měst jsme si užili cestování double-deckerem, metrem i vlakem a prošli spoustu zajímavých míst, které bychom sami nikdy neobjevili. Filip zvládl pomoci, když bylo třeba a byl tady pro nás po celou dobu výletu. Jak řekli včera naši studenti při příletu zpět do Prahy: "velký potlesk pro Filipa!" , to vystihuje vše. Dnes ráno se již ptali, kam pojedeme příští rok. Naše odpověď byla jasná.. nejspíše Skotsko, ale dozajista s Londonway :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
pryvova
21.2.2019
*
*
*
*
*

V úterý jsme se vrátili ze 4 denního zájezdu organizovaného panem Filipem Felixem. Naše průvodkyně Dáša Felixová byla skvělá. Zájezd přizpůsobila potřebám naší skupiny na místě. Viděli jsme Londýn v noci i ve dne, byli jsme na výletě v Brightonu.Zbyl nám i čas na osobní volno někdo dal přednost nákupům jiní využili čas v Hyde parku procházkou a návštěvou památníku Diany...Opravdu moc děkujeme!!! V příštích letech se na ně určitě obrátíme.Mgr. Pavla Rývová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Božena Bláhová
8.10.2018
*
*
*
*
*

Nemohu jinak než chválit. Pan Filip Felix je velice zkušený průvodce po Londýně a nejen po něm. Byli jsme s ním v Oxfordu a Britonu a oba výlety byly moc pěkné! V Londýně nás provedl po známých místech, ke každému něco málo řekl. Neunavoval nás sáhodlouhými výklady z historie, ale trefnými a stručnými informacemi nás obeznámil kde se nacházíme a co tam probíhalo a jak. Na naše dodatečné otázky vždy uměl odpovědět. Moc děkuji Božena Bláhová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Eva Kmonickova
25.5.2017
*
*
*
*
*

CK Londonway Filipa Felixe vřele doporučuji. Zájezd do Anglie proběhl bez problémů a k naprosté spokojenosti studentů a vyučujících. Filip Felix zná Londýn a Anglii velmi dobře, dokáže program přizpůsobit momentální situaci, se studenty si velmi rozumí a jeho průvodcování je zábavné a přiměřené věku studentů. S Filipem Felixem se i v dnešní době cítíte v Anglii bezpečně. Eva Kmoníčková Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 732 558 693
fax:
+420 222 562 021
e-mail:
info@londonway.cz
web:
www.londonway.cz/
  • Na Mlynářce 557/2
  • Rudná
  • 252 19
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo