Vybermiauto.cz - online asistent pro výběr vozu

Nejlepší pomocník pro výběr nového auta

Sháníte nové auto a rádi byste vybrali co nejlépe? V tom případě vyzkoušejte nejpodrobnější online katalog vozů Vybermiauto.cz, který obsahuje více než 300 nezávislých recenzí, včetně nejširších možností porovnání a výběrů. S námi si vyberou ideální vůz i ti, kteří se v automobilech vůbec nevyznají!

  • Pernerova 673/47
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Více informací

ASISTENT    KATALOG    ČLÁNKY & RECENZE    POROVNÁVAČ


Výběr automobilu nebyl nikdy jednodušší

Vybermiauto.cz pomůže všem, kdo se rozhodují při koupi nového vozu. Nezáleží zdali jste odborník přes auta nebo je pro vás toto téma úplná ,,španělská vesnice". V našem online podrobném asistentu si sami nastavíte parametry jako typ karoserie, počet míst, třídu a rozměry, typ a parametry motoru, druh převodovky, pohon kol, barvu vozu a položky výbavy. Rovněž jedním klikem vyberete finanční rovinu, v níž se chcete pohybovat.

Druhým způsobem, jak si vybrat automobil je rozdělení dle typu vozu. Vyberete si tak vůz, který odpovídá vašim potřebám. Sháníte malý vůz do města, větší ideální pro rodinu nebo pro velkou rodinu, automobil to terénu, luxusní anebo víte přesnou značku i model? V tomto případě neváhejte vyzkoušet náš asistent pro výběr vozu!

Za zmínku stojí i náš porovnávač vozů, kde jednoduše zvolíte automobilky a modely. Vy poté jen srovnáte v čem je který vůz lepší a pro vás výhodnější.

Nejvíce recenzí a článků na jednom místě

Pokud vás nepřesvědčil ani online asistent ani náš katalog vozů, projděte si naše recenze a články týkající se téměř všech značek automobilů. Články jsou plné chytrých tipů, testů a recenzí nových automobilů. Zároveň můžete zjistit, které modely aut jsou v současnosti v ČR nejprodávanější.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo