Individual Car Race KFT – výkup zlata a stříbra

Využijte náš výkup starožitností

Hledáte spolehlivého obchodníka, který se věnuje výkupu zlata a stříbra? V naší firmě vám nabídneme dobrou cenu. Vykupujeme zlomkové zlato či šperky, včetně poškozených kusů. Zajišťujeme také výkup starožitností – klenotů, bižuterie nebo hodinek. Zájem máme i o sběratelsky zajímavé staré mince.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Molákova 577/34
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabídněte nám zlato a stříbro k výkupu

Leží vám doma v šuplíku zlato či stříbro a rádi byste ho zpeněžili? Obraťte se naší společnost. Věnujeme se výkupu zlata a stříbra v Praze – nabídneme vám dobrou cenu.

Máme zájem o 14karátové šperkové zlato 585. Rádi od vás vykoupíme zlaté řetízky, prsteny, náramky, náušnice a jiné šperky. Nabídnout nám můžete i poškozené šperky a jakékoliv zlaté zlomky. Vykupujeme také investiční zlato nebo zlaté mince a medaile.  

Získejte od nás dobrou cenu za šperkové či investiční stříbro. Zájem máme i o technické stříbro. Vlastníte stříbrnou pájku nebo cínovou slitinu s obsahem stříbra? Chcete prodat své stříbrné dráty, plechy či nugety? Přineste je k nám.

Pro výkup zlata a stříbra v Praze využijte služeb naší společnosti Individual Car Race KFT.   

Zajišťujeme také výkup starožitností

Významnou součástí naší činnosti je také výkup starožitností. Zajímají nás nejen zlaté a stříbrné předměty, ale i sběratelsky hodnotné kousky vyrobené z běžných materiálů. V rámci našeho výkupu starožitnictví máme zájem kupříkladu o starou bižuterii, a to i poškozenou.

Získali jste staré mince nebo medaile? Rádi je od vás vykoupíme – jednotlivé kusy i celé sbírky. Naši zákazníci takto často zpeněží své dědictví.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo