Restaurace Domažlice - Chodská chalupa (Újezd)

Chodská chalupa se nachází 5 km od Domažlic. Celý komplex je situován na krásné vyhlídce Hrádek, ze které je ojedinělý výhled na celé Domažlicko. Chalupa je obklopena přírodou Českého lesa, což jen dokresluje malebnost tohoto místa.

V naší restauraci Vás přivítá originální chodský interiér. Jsme netradiční restaurací, která nabízí své prostory jak k příjemnému posezení u jídla a pití, tak je lze využít k pořádaní svatby, firemních akcí či rodinných oslav.

Naše kuchyně je nově a moderně vybavena dle posledních evropských standardů. Pro naše návštěvníky máme připraveno menu, na kterém naleznete tradiční česká a především chodská jídla. Přijeďte ochutnat naše regionální menu a připravte se na netradiční zážitek!

Z nabídky nápojů Vám můžeme doporučit širokou paletu jak tuzemských, tak zahraničních vín, která Vás svou jiskrnou chutí a čistou vůní jistě zaujmou.

Od začátku června do konce srpna provozujeme venkovní kiosek, který nabízí, kromě občerstvení i propagační materiály zvoucí k návštěvě zajímavých míst našeho regionu. Turisté si v kiosku mohou zakoupit pohled, turistickou známku či turistickou vizitku. Součástí je také posezení až pro 30 hostů.

Zajišťujeme originální ubytování. Ubytování je zajištěno ve stylových chaloupkách v bezprostřední blízkosti Chodské chalupy. Celkem je k dispozici 6 plně vybavených chaloupek.

Našimi častými hosty jsou i ti nejmenší z nás a proto jsme pro děti připravili dětský koutek a venkovní dětské hřiště, kde se po celou dobu své návštěvy krásně zabaví. V areálu restaurace se nachází parkoviště s kapacitou cca 40 vozidel. K dispozici jsou také 2 stání pro autobusy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Je toto moje firma?
  • Újezd 107
  • Újezd
  • 344 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo