INFO NOVA, s.r.o. (Ostrava)

Zaměřujeme se na návrhy implementace informačních technologií a řešení informačního prostředí ve firmách s cílem vytvořit co nejlepší podmínky pro jejich efektivní řízení, jako jednoho ze základních předpokladů rozvoje společnosti a zvýšení konkurenceschopnosti.

Na bázi produktů společnosti Microsoft vytváříme systémová řešení, která pokrývají všechny procesy, umožňují zracionalizovat tok dat a informací ve firmě, získávat online potřebné informace a zefektivnit všechny probíhající procesy.

Zabýváme se dodávkami a implementací informačních systémů, vedením projektů, specializovanými a branžovými řešeními, vývojem softwaru, komplexními dodávkami softwaru a hardwaru, systémovou integrací, konzultací, servisními a poradenskými službami.

Všechny nabízené činnosti završuje nabídka vedení projektů a systémové integrace, v jejímž rámci realizujeme sami nebo ve spolupráci s dalšími partnery a subdodavateli celý proces zavedení celopodnikového informačního systému HELIOS Green. Při implementaci zohledňujeme individuální požadavky zákazníka, vytváříme unikátní řešení a předáváme instalace na klíč.

V rámci informačních systémů vyvíjíme branžová řešení, speciální moduly, realizujeme specifické dovývoje a změny dle potřeb uživatelů. Poskytujeme všechny potřebné služby v oblasti IT, jako jsou Zákaznický Hotline, konzultační služby, poradenství, školení, dodávky software a hardware.

Svým zákazníkům nabízíme stále kvalitnější služby a získání prestižního mezinárodního certifikátu řízení jakosti podle normy ISO 9001:2009 je toho nesporným důkazem.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Je toto moje firma?
  • Chalupníkova 1257/51
  • Ostrava
  • 700 30
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Rozšířené

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo