Hodnocení firmy Developing 4You

*
*
*
*
*
4 hodnocení
dagmar.kriklanova
5.8.2020
*
*
*
*
*

Společnost Developing 4you nám staví již 3 roky 2 byty a zatím samé výmluvy, již přes měsíc se z nich snažím dostat rezervační poplatek ve výš i 85 000 Kč a zatím samé výmluvy jak od pana Romančíka, tak od pana Studničky. Takže po 30.8.2020 na ně jdu podat trestní oznámení, pokud mi rezervační poplatek nebude řádně vrácen. URČITĚ NEDOPORUČUJI JSOU TO PODVODNÍCI

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano9 ne0
Black66
14.5.2020
*
*
*
*
*

Panove S R opet nechaji mazat recenze. Nic nepochopili a nejsou si niceho vedomi. Niceho se nedopustili a citi se podvedeni. Naposled, pravo je na nasi strane a Vy dva navstivte psychologa anebo s nekym jinym spadnete do stejne pasti, jaky my vsichni s Vami. To jen proto, abyste pochopili!! Developing4you jsou asocialove, neskutecni, ale neskutecni lhari. Vyrovnejte dluhy, omluvte se a teprve potom, muzete v klidu usnout.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano15 ne0
tiger.paw
8.4.2020
*
*
*
*
*

Katastrofální zkušenosti. Podvodná firma vylákávající rezervačni poplatky. Manipulátor, mistr výmluv Studnička a úlisný, falešný a nízký Romančík se vám budou celou dobu jen pokoušet namluvit, že se proti nim spiknul celý svět a oni chudáci za nic nemohou. Dejte si velký pozor komu své finance jako investoři svěříte. Těmto určitě ne!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano26 ne0
nespes
14.3.2020
*
*
*
*
*

Firmy Developing4You a Developers4You, nejsou spolehlivé. Zkušenosti s nimi jsou nepublikovatelné. Pro objektivitu, navšivte jejich projekty z poslední doby (3roky); Droždín, Grygov a Skrbeň u Olomouce, zeptejte se přímo lidí kteří se s těmito firmami pousili stavět. Každá slušná firma Vám dá na ně kontakty a pokud ne, na radnici Vám mile rádi pomůžou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano29 ne0
Přidat hodnocení
  • Krakovská 377/6
  • Olomouc - Nové Sady
  • 779 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo