Hodnocení firmy Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár, advokát

*
*
*
*
*
4 hodnocení
zdestipek
10.6.2020
*
*
*
*
*

Již při oslovení požadavek, pošlete peníze a podklady. Pak se na věc podívám. Připadá mi neprofesionální, při požadavku osobní schůzky k rozhodnutí, zda se nechám zastupovat, ještě reakce, že takto nefunguje. S ohledem na toto jednání nedoporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne4
Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár, advokát 15.10.2020

Pro vysvětlení : Advokát se potřebuje vždy dopředu řádně a podrobně seznámit s danou kauzou, aby objektivně a v klidu ji mohl komplexně právně analyzovat a vyhodnotit, zda a jakým způsobem může potencionálnímu klientovi pomoci. Nerad bych proto začal „hromadu“ podkladů zkoumat až na dané schůzce, což by klienta jen zbytečně zdržovalo. Obzvláště když se jedná o dlouhodobý, složitý a emocionálně velmi vyhrocený spor. V tomto případě to zjevně vyžadovalo určitý čas na seznámení se s kauzou a na přípravu na osobní schůzku s klientem. Složení zálohy na právní služby pak odráží, zda klient má opravdu zájem se mnou kauzu seriózně řešit s cílem ji dotáhnout, pokud je to možné, do úspěšného konce. Protože dosažení, co nejvíce efektivního řešení kauzy klienta je, a vždy bude, mým hlavním cílem. Osobní „přezkoušení“ advokáta ze strany klienta je pak nadbytečné, jelikož odborné kvality advokáta jsou zaručeny ze strany České advokátní komory (advokátními zkouškami, vzděláváním a Etickým kodexem). Navíc klientovi je poskytnuta dostatečná záruka ve formě zákonného pojištění odpovědnosti advokáta.

katka.83
23.4.2020
*
*
*
*
*

S panem Molnárem spolupracuji již několik let a s jeho prací jsem byla nadmíru spokojená. Rozhodně jej doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano10 ne0
a.mifkova
24.3.2020
*
*
*
*
*

Advokátní kancelář pana Petra Molnára mohu vřele doporučit. Je velmi ochotný a profesionální. Pomohl mi vyřešit několik problémů týkajících se občanského práva a bylo znát, že jeho znalosti sahají i do jiných odvětví práva. Moc děkuji za vstřícnost a milé jednání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano18 ne0
struncova
24.3.2020
*
*
*
*
*

Pan Ing. Mgr. Bc. Petr Molnár zajišťuje pro naši společnost právní poradenství a zastupování. Vždy pečlivě prozkoumá daný problém a najde nejvhodnější řešení. Jedná profesionálně a je velmi flexibilní. Jeho advokátní kancelář můžeme doporučit, jsme s jednáním pana Molnára velmi spokojeni.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano17 ne0
Přidat hodnocení
  • Vrchlického 678/19
  • Hradec Králové
  • 500 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 13:0018:00
  • Út 7:3018:00
  • St 7:3018:00
  • Čt 7:3018:00
  • 7:3011:30
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo