PSA Finance ČESKÁ REPUBLIKA (Praha)

PSA Finance Česká republika, s.r.o. byla založena francouzskou bankou Banque PSA Finance, dceřinou společností druhého největšího výrobce automobilů v Evropě, skupiny PSA-Peugeot-Citroën.

Banque PSA Finance financuje každý rok zhruba 850 000 automobilů prostřednictvím svých poboček v 21 zemích světa.

V České republice začala společnost působit počátkem roku 2003 a jejím posláním je financování prodejní sítě koncernových vozidel a podpora prodeje prostřednictvím finančních produktů pro koncové zákazníky pod obchodními značkami CITROËN FINANCIAL SERVICES a PEUGEOT FINANCE.

PSA Finance nabízí pod obchodními značkami následující produkty:

• Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je v případě PSA Finance 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.


• Finanční leasing je finančním pronájmem. Předmět leasingové smlouvy je po celou dobu trvání smluvního vztahu ve vlastnictví leasingové společnosti, nájemce je provozovatelem. Součástí smlouvy je předkupní právo nájemce po řádném ukončení leasingové smlouvy za předem definovanou cenu (příp. poplatek). Předmět financování není v průběhu smlouvy v aktivech (majetku) společnosti do kterých může, ale nemusí vstoupit teprve po skončení leasingové smlouvy. V současnosti je minimální délka finančního leasingu stanovená pro podnikatele na 54 měsíců. Pro zákazníky, kteří volí snadnou obnovu vozového parku a chtějí mít výdaje na jeho provoz plně pod kontrolou nabízí PSA Finance pod značkou Citroen Operative Lease a Peugeot Operative Lease následující služby:

• Operativní leasing / Full service leasing
Jde o obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele.

• Pojištění
Pod značkou Citroen Pojištění a Peugeot Pojištění vám zajistíme opravu auta u vašeho obvyklého značkového prodejce nebo u jiného autorizovaného servisu. Máte tak jistotu, že bude oprava provedena pomocí originálních dílů a v souladu se zárukou výrobce.

Je toto moje firma?
  • Hvězdova 1716/2b
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 140 78
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Značky: CITROËN, PEUGEOT

Služby: Financování nových a ojetých vozů Citroën a Peugeot, Operativní leasing, Pojištění, Finanční leasing, Spotřebitelský úvěr

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo