Hodnocení firmy Nemocnice Tábor, a.s.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
misa.vackova.1
19.3.2019
*
*
*
*
*

Velika spokojenost na dětském oddělení. Ochotný lékaři a i sestry. Byli jsme v Taborske nemocnici z dcerami měli RS vir a na dětské oddělení nedáme dopustit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
petrohrad
23.2.2018
*
*
*
*
*

Dobrý den. Otevřel jsem si a.s. NT, abych našel kontakt na ředitele. Nepodařilo se a zůstal tak přes počítač v anonymitě. Takže jej nemohu oslovit a adresovat můj komentář do jeho rukou. Komentářů by bylo několik. Jednak záporné a jednak kladné. Záporné : Četl jsem v Táborsku článek paní Dziurové na pochvalu práce p.kaplana. Jelikož pan kaplan je zaměstnancem nemocnice, za dost vysoký plat v poměru k zdravotním sestrám sloužícím více jak on 8 h denně. !! Kaplan je dle článku jáhnem, tedy ba měl znát i věci církevní, což při návštěvě nedokázal. Na téma Jan Sarkander v katolické církvi a jeho činy, opustil pacienta na odd. LNP, jek jste přejmenovalo LDN. Dotyčný pán přijde na pokoj, nepozdraví, nepředstaví se u navštíveného pacienta, ale pac. osloví příjmením, které visí nad postelí. Osoba však neví, jak pojmenovat jej ? Je li jáhen, musí mít katolické vzdělání a ač není duchovní, jak říká, má znát základy katechizmu a dějiny církve, aby se mohl bavit s věřícím i ateistou. Pokud nabízí spojení s knězem, pak to není potřeba, jelikož dnes každý katolík má kontakt na svého kněze, zpovědníka apod. Máme 38 církví, takže se pak kaplan za 8 h nezataví, aby to vše stihnul ? Zná adresy všech církví, aby vyhověl pacientům ? Na základě jakých kritérií a výběru o tohle zaměstnání jste jako a.s. postupovali a proč vyhrál tento uchazeč ? Při odchodu z pokoje opět nepozdraví a odejde jak přišel. Vedle mého známého pacienta ležel muž, který chtěl v pátek dopoledne mluvit s ředitelem nemocnice. Bylo mu řečeno, že není přítomen. Požadoval tedy rozhovor jednoho ze 4 náměstků ředitele a to kolem 13.h v pátek. Nebyl přítomen ani jeden. Nemocnici tedy řídila sekretářka . Je tedy pravidlem, že touto dobou už vedení a.s. NT nepracuje ? Děkuji za odpověď. Petr Trešl, (petrohrad@atlas.cz) P.S. Pokračování příště z odd. LNP a neurologie.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Marcela
16.12.2017
*
*
*
*
*

Pochvala dětskému oddělení v nemocnici v Táboře, velice profesionální a milý přístup lékařů i sestřiček. Syn prodělal operaci "slepáku", všichni byli milí o ochotní.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
nejmenovaná
13.8.2017
*
*
*
*
*

Velice špatná zkušenost s touto nemocnicí. Arogantní a nevhodný přístup lekářů, pacient je doslova otravuje. Konkrétně oddělení NEUROLOGIE. Hrůza a děs.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
vladimir-toman
29.9.2016
*
*
*
*
*

Dávám 1 hvězdičku z důvodu návštěvy lékařky po předchozí domluvě na termín a čas. Doktorka si dovolila brát si své kamarádky předem s výmluvou, že nestíhá a máme si počkat. Po dvouch hodinách čekání si dovolila6 říct, že jde na oběd. No děs. Od 10ti hodin čekáte a pak si jde najíst a na vás nebere ohled?! No super přístup. Tak ať příště netvrdí že na ten a ten čas.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Kpt. Jaroše 2000/10
  • Tábor
  • Jihočeský
  • 390 03
  • mapa

Sekce a Štítky

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo