Ing. Petr Němec - Svět zdraví (Hradec Králové)

Ing. Petr Němec

Síť poradenských center pro zdraví a úpravu váhy využívajících metodu Komplexní nutriční typologie předního českého odborníka na výživu dr. Fořta.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Šimkova 1224/2b
  • Hradec Králové
  • 500 03
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
eslovacek
6.12.2016
*
*
*
*
*

Dobrý den s panem Němcem jsem byla vždy spokojena,při objednávce coffe4slim.Objednávala jsem si ho několikrát a vždy přišlo velmi brzy .Bohužel ted už mě bylo řečeno že káva už nen...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Nutriční typologie a jídelníček na míru

Při sestavování jídelníčku na míru se řídíme nutriční typologií. Tato unikátní metoda vyvinutá RNDr. Petrem Fořtem, Csc. na základě dvacetiletého studia je ověřena jeho úspěšnou praxí. Díky ní je možné určit individuální typ metabolismu a sestavit tak optimální výživový plán pro každého klienta.

Díky tomu pro vás navrhneme vhodný způsob stravování pro zdravé hubnutí bez nebezpečí jojo efektu. Dostanete nejen vzorový jídelníček, ale také seznam doporučených a nedoporučených potravin. Pokud se budete řídit našimi radami, budete mít dostatek energie a zbavíte se tukových zásob už navždy.

Vše se dozvíte na osobní konzultaci, na kterou se můžete kdykoliv objednat a využít akční ceny 200 korun za úvodní sezení. Naše pobočky najdete v řadě větších měst v České republice.

Co vás u nás čeká?

Nejdříve na přístroji Tanita zjistíme váš aktuální fyzický stav, tedy váhu, množství tuku a vody v těle a metabolický věk. V případě zájmu můžete využít i podrobné vyšetření krve na cukr či cholesterol. Poté zapíšeme vaše odpovědi z našeho vstupního dotazníku a přístrojem naměřené hodnoty do dokumentu. Speciálně vyvinutý software je zpracuje a dodá podklady pro sestavení jídelníčku na míru a případně i sestavení individuálního stravovacího plánu.

Konzultace a kontroly

Úvodní konzultace je prvním krokem. Dozvíte se na ní všechny informace, proběhne první měření a obdržíte jídelníček, rady a individuální typy. Na základě domluvy pak pořádáme pravidelné konzultace a kontroly. Ty jsou důležitou součástí hubnutí, neboť klientům dodávají potřebnou dávku motivace pro udržení sebekontroly.

Co získáte zdravým hubnutím?

Odměnou za dodržování jídelníčku na míru a zdravé hubnutí vám bude nová energie a chuť do života. Zbavíte se nadbytečného tuku i očistíte organismus. Zjistíte, které potraviny jsou pro vás vhodné, a už se nebudete bát opětovného tloustnutí. Zmizí i problémy spojené se špatnou stravou a obezitou, jako je bolest zad či šíje. Celkově budete žít zdravější život.

Otevírací doba

  • Po 8:0017:30
  • Út 8:0017:30
  • St 8:0017:30
  • Čt 8:0017:30
  • 8:0017:30
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo