AKIME - vysoušení zdiva a podlah Praha

Spolehlivý partner pro vysoušení staveb, bytů, RD

Poskytujeme odborné služby v oblasti odstraňování vlhkosti na stavbách, v domech, bytech. Jedná se především o vysoušení zdiva a podlah po vodovodní havárii, zaplavení nebo povodni a vysoušení novostaveb před dokončením. Zároveň provádíme odborné měření vlhkosti a měření termokamerou.

 • Za Zelenou liškou 1586/2a
 • Hlavní město Praha - Krč
 • 140 00
 • Kolmá ulice v polovině vzdálenosti mezi stanicemi metra Pankrác a Budějovická.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Stala se Vám vodovodní havárie?

Postihla Vás povodeň nebo záplava?

Brání Vám stavební vlhkost v dokončení stavby nového domu nebo bytu?

Zavolejte nám - pomůžeme - vyřešíme!

Vlhkost se musí řešit neodkladně a odborně, aby se zabránilo větším škodám a vzniku zdraví škodlivých plísní. Vlhkost může způsobit značné problémy.

Díky dlouholetým zkušenostem Vám navrhneme a následně provedeme nejúčinnější a nejrychlejší řešení 

odstranění vlhkosti - vysušení zdiva i tepelných izolací v konstrukci podlah, střech i teras.

Vysoušení zdiva a podlah po havárii vody

Havárie vody přichází nečekaně a zaplavení prostor způsobuje značné škody. Nejdříve je nutné odstranit vlhkost podlah a zdiva a zasažené prostory vysušit, aby nedošlo k vyšším škodám a vzniku plísní. Většina vodovodních havárií je škodní událostí a je kryta z pojištění domácnosti nebo pojistkou z odpovědnosti za škodu - poradíme Vám v řešení pojistné události.

Únikem vody při havárii dochází kromě značného nasáknutí zdiva i k zaplavení podlahových ploch a zatečení do tepelných izolací (polystyren nebo minerální vata). Vlhkost je pak uvnitř uzavřena a řádné vysušení je nezbytné.

Provedeme kompletní vysušení zdiva a dalších zasažených prostor. Zajistíme veškeré podklady pro pojišťovnu

včetně protokolu z měření a závěrečné zprávy z vysoušení a samozřejmě i potvrzení o spotřebě el. energie. Zavolejte nám - vyřešíme to!

Zatečení do izolací střech a teras

Při přívalových deštích často dochází z důvodu skryté netěsnosti hydroizolace nebo větrem poškozené hydroizolace k zatečení do tepelných izolací v konstrukci teras i střech. Tato uzavřená vlhkost je nežádoucí a je potřeba ji co nejdříve odstranit. Zavolejte nám - vyřešíme to!

Hloubkové vysoušení cihlového zdiva

Mokré silné cihlové nebo smíšené zdivo ve starých objektech je možné řešit velmi efektivně použitím výhřevných tyčí, které zajistí hloubkové prohřátí zdiva a výrazně urychlí odpaření vnitřní vlhkosti.

Tato metoda je vhodná pro vysoušení zdiva historických objektů, činžovních domů nebo chalup po zatečení z různých důvodů nebo po zaplavení povodní. Zavolejte nám - vyřešíme to!

Vysoušení podlahových potěrů před pokládkou parket

Při dokončování stavby je také potřeba myslet na vlhkost. Nepodceňujte zbytkovou vlhkost v omítkách a především v podlahových potěrech. Normy pro pokládku podlahových krytin jsou přísné, a proto je nutné tyto potěry řádně vysušit. Vlhkost podlah změříme a navrhneme řešení.

Provádíme odborné vysušení podlahových potěrů - beton, anhydrit a zdiva s protokolem o stavu vlhkosti. Zavolejte nám - vyřešíme to!

Půjčovna vysoušečů - odvlhčovačů

Ať už je příčina vlhkosti u Vás jakákoliv, většinou se to dá vyřešit krátkodobě a jednorázově - není hned nutné si odvlhčovač /vysoušeč kupovat. Půjčte si od nás vysoušeč, my Vám poradíme a vlhkost navíc změříme. My nejsme totiž jen půjčovna, ale odborníci, kteří tomu rozumí. Zavolejte nám - vyřešíme to!

Měření vlhkosti betonu a zdiva

Základem zjištění stavu vlhkosti je vždy kvalitní měření vlhkosti. Nejen po havárii vody nebo před pokládkou parket, ale i při tvorbě nežádoucích plísní. Provádíme odborné a přesné odporové měření vlhkosti i CM chemické měření vlhkosti betonu, zdiva i měření vlhkosti vzduchu s protokolem.

Zavolejte nám - vyřešíme to!

Rosení oken? Pomůže termohydrograf

Trápí Vás kondenzace vlhkosti na oknech nebo zdivu v zimním období? Nebo tvorba plísní? Ano, je to nepříjemné, ale je možné zjistit proč se to děje. Záznam průběhu vlhkosti a teploty vzduchu termohydrografem odhalí příčiny kondenzace vlhkosti. Vyhodnocení může pomoci i při reklamaci.

Zavolejte nám - vyřešíme to!

Termovizní měření

Chcete zkontrolovat tepelné úniky z konstrukcí Vašeho domu nebo bytu (provádí se v zimě)? Nebo odhalit příčinu tvorby plísní? Termokamera velmi pomůže i při lokalizaci trasy vodního i elektrického podlahového topení. Námi provedené termovizní měření a následné vyhodnocení Vám pomůže ukázat neviditelné!

Zavolejte nám - vyřešíme to!

www.akime.cz - Váš spolehlivý a zkušený partner pro odstranění vlhkosti

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • V jinou dobu po telefonické domluvě!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo