MARIMEX CZ s.r.o. - Prodej nadzemních bazénů (Praha 4 - Libuš)

Moře zábavy

Jsme česká společnost, která si za dobu své existence vydobyla významné postavení na evropském trhu v oblasti relaxace a zábavy. Specializujeme se na prodej wellness produktů do domácností, marketů i pro velkoobchody. Naším cílem je být majákem v moři zábavy a relaxace a být rádcem pro zákazníky.

 • Libušská 221/264a
 • Praha 4 - Libuš
 • 142 00
 • Spojení MHD: Ze zastávky metra C Kačerov autobusová linka 113, zastávka Jalodvorská.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Jeden z největších showroomů v Evropě

Hlavní sídlo naší společnosti se nachází v Praze Libuši, kde je i prodejní showroom o rozloze 500 metrů čtverečních. Vzhled showroomu a vystavené zboží kopírují aktuální roční období. V zimě je možné vyzkoušet některý z modelů infrasaun či pohodlný nafukovací nábytek, zatímco v létě je pro zákazníky připravena široká nabídka bazénů, trampolín, vířivek a hraček na zahradu.

Svou rozlohou patří showroom Marimex mezi největší svého druhu v Evropě. Prodejní tým tvoří odborníci pohybující se ve svém oboru mnoho let. Rádi návštěvníky seznámí s novými trendy v oblasti relaxace, duševního zdraví a aktivního odpočinku.

Stěžejní produktové řady

V oblasti nadzemních bazénů (tzv. Quick Up Pools) patříme mezi největší dodavatele pro střední a východní Evropu. V rámci České republiky nás tento sortiment staví do pozice jedničky na trhu. Nadzemní bazény vynikají jednoduchostí a rychlostí montáže, jsou cenově dostupné a ve věci užívání se snadno vyrovnají bazénům zapuštěným.

Zahradní trampolíny jsou vděčným zdrojem aktivního pohybu pro malé i velké. Jsou ideálním prostředkem pro posílení svalů, aerobní kapacity a odolnosti proti stresu. Ze skákání na trampolíně jsme díky preciznímu zpracování a detailním modifikacím materiálu udělali bezpečnou zábavu. Pro trampolíny Marimex je typická kombinace kvality a příznivé ceny.

Jako jedni z prvních jsme v České republice představili dnes již velmi populární infrasauny a nadále je s úspěchem dodáváme našim i zahraničním odběratelům. V infrasaunách, které poskytují blahodárné účinky nejen tělu, ale i duši, cítíme významný potenciál do budoucna. Infrasauna je jedním z možných řešení, jak si až domů přinést pomyslný kousek wellness. 

Jistota a tradice na českém trhu

Společnost charakterizuje neustálý vývoj a zdokonalování technologií pro maximální komfort uživatelů. Naším cílem je držet se nadále na trhu jako úspěšný dodavatel a mít neustále detailní přehled o aktuálních trendech. Přicházet s inovacemi a být lídrem v oblastech bazénové a relaxační techniky obecně. Zákazníkům se snažíme nabídnout vždy něco navíc, aby si pro svůj nákup zvolili společnost Marimex a znovu se k nám vraceli jako k jistotě na českém trhu.

Otevírací doba

 • Po 9:0018:00
 • Út 9:0018:00
 • St 9:0018:00
 • Čt 9:0018:00
 • 9:0018:00
 • So 9:0013:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo