CK FISCHER

Svět vašich zážitků

Cestovní kancelář FISCHER patří k největším a nejoblíbenějším cestovním kancelářím na českém trhu. Celoročně nabízí dovolené u moře, zájezdy do exotických zemí, eurovíkendy ve světových metropolích, poznávací zájezdy a další.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Národní 1012/1
  • Hlavní město Praha - Staré Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
helenah1
23.8.2014
*
*
*
*
*

Byli jsme spokojeni, až na některé nedostatky ohledně letištního personálu na Mallorce. Příští rok letíme CK FISCHER opět. Velice jsme spokojeni z pobočkou CK FISCHER v Táboře z p...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Naše služby

Cestovní kancelář FISCHER nabízí dovolenou pro páry, rodiny s dětmi, seniory i skupiny. Portfólio našich leteckých zájezdů v létě k moři je vůbec největší na českém trhu. Z hlediska počtu turistických cílů ve Středozemí i co do počtu místních partnerů (spolupracujeme s více než šesti sty prověřenými hotely). V oblasti zimní dovolené u moře máme nejširší nabídku leteckých zájezdů na Kanárské ostrovy, do Egypta a Spojených Arabských Emirátů. Rychle roste zájem o naše exotické letecké zájezdy.

Každý si vybere

V naší nabídce je vždy připraven aktuální výčet Last minute dovolených. Pro různé zákaznické skupiny je připravena pestrá nabídka klubové dovolené. Rodiny s dětmi mohou využít kluby Funtazie a BABY Funtazie. Aktivní lidé ocení Fun and Active klub a pro dříve narozené je určen Fun and Active 55+ klub. Nechybí ani tematické zájezdy pro vyznavače lyžování nebo golfu. Kromě zájezdů CK FISCHER zajišťuje i samostatnou rezervaci letenek nebo rezervaci hotelů.

Kvalita a individální péče o každého klienta

Naším cílem je spokojený zákazník. Při péči o něj sázíme na spolehlivost, jistotu, rychlost a profesionalitu. Přáním každého klienta věnujeme pečlivou pozornost, osobní přístup je samozřejmou součástí naší každodenní práce. Zakládáme si na odborných zkušenostech a znalostech, ale neusínáme na vavřínech. Přinášíme nové nápady, jak se ještě lépe postarat o bezchybnou dovolenou těch, kdo se svěří do naší péče. Díky tomu poskytujeme služby v té nejvyšší kvalitě už o příchodu značky CK FISCHER na český trh.

Tvoříme největší cestovní skupinu na trhu

CK FISCHER reprezentuje spolu se značkami NEV-DAMA, eTRAVEL a PRIVILEQ největší cestovní skupinu v České republice s více než 250 tisíc klienty a ročními tržbami 3 miliard korun. Cestovní skupina FISCHER disponuje širokou sítí vlastních poboček a sítí provizních prodejců po celé České republice a na Slovensku, více než 1000 provizních prodejců, non-stop call centrem a moderními systémy online prodeje. Cestovní skupina FISCHER je členem finanční a investiční skupiny KKCG.

Otevírací doba

  • Po 8:3019:00
  • Út 8:3019:00
  • St 8:3019:00
  • Čt 8:3019:00
  • 8:3019:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo