Pragoflorservis spol. s r.o. - Renovace dveří a zárubní

Rychlé, dostupné a čisté řešení pro staré dveře

Potřebujete zrenovovat dveře co pamatují časy dávno minulé? Zkuste náš systém renovace dveří a zárubní WELLE. Cenová dostupnost, rychlost, 24 odstínů folií, vhodné i pro atypické dveře, zdravotní nezávaznost... Podívejte se na všechny výhody.

tel:
+420 606 469 904
fax:
+420 241 012 101
e-mail:
renovace@pfs.cz
web:
renovacedveripraha.cz
  • V mokřinách 283/8
  • Hlavní město Praha - Hodkovičky
  • 147 00
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Martin Dolníček
  • Majitel

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
tom.bredy
21.1.2015
*
*
*
*
*

Rychlost, ochota a kvalita.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Cenově dostupné dveře?

Vyzkoušejte naší speciální renovaci starých dveří

Staré, popraskané a poškrábané dveře nemusí na smetiště. Neinvestujte zbytečně tisíce korun do nových, často nekvalitních, dveří a zárubní. Vyzkoušejte levnější variantu.

Náš systém renovace stávajících dveří a zárubní je moderní, rychlý a hlavně levný. Používáme technologii WELLE – natahování odolné a pevné fólie za tepla na dveře. Tato fólie se sama přizpůsobí všem tvarům a záhybům na dveřích.

Ušetříme vám peníze. přijďte do naší prodejny a naši profesionálové na renovaci vám rádi a zdarma poradí. Vaše dveře i zárubně proměníme v odolný a esteticky působící prvek Vašeho interiéru.

Jak objednat renovaci dveří?

Domluvíme se na společné schůzce u vás (volat můžete na 606 469 904, nebo lze vyplnit kontaktní formulář). Naši pracovníci na schůzce ukážou katalog dveří a všechny odstíny, ozdobné lišty, skla i nové kliky. Následně vše zaměří a sdělí finální cenu za renovaci dveří. Celá návštěva a konzultace je zdarma. Dveře si poté odvezeme a dovezeme zpět renovované.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo