DIALCORP, s.r.o. | dialýza (Rychnov nad Kněžnou)

Nestátní zdravotnické zařízení provozující dvě dialyzační střediska a jedno rekondiční zařízení pro dialyzované a transplantované pacienty a jejich rodiny.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 494 533 803
fax:
+420 494 533 812
e-mail:
karelknop@dialcorp.cz
web:
www.dialcorp.cz
  • U Stadionu 1555
  • Rychnov nad Kněžnou
  • 516 01
  • mapa

Kontaktní osoby

  • MUDr. Chocholatý
  • Vedoucí lékař

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dialcorp založila v roce 1994 pacientská společnost sdružující nemocné, kteří se léčí pro chronické selhání ledvin - Společnost dialyzovaných a transplantovaných nemocných, jejich rodinných příslušníků a přátel dialýzy.

Ve svých dialyzačních střediscích nabízí všechny možnosti léčení chronického selhání ledvin : tedy zprostředkovává svým pacientům informace o možnostech transplantace od žijícího dárce (tzv."příbuzenské dárcovství"), nabízí možnost hemodialýzy i peritoneální dialýzy. Pacientům, kteří jsou sledováni v nefrologické poradně těchto dialyzačních středisek jsou podávány informace tak, aby si mohli zvolit pro sebe tu nejvíce vyhovující variantu léčení.

V tomto složitém období pro každého pacienta, který je lékařem seznámen s faktem nutnosti zahájení dialyzační léčby, je k dispozici sociální pracovník. Ten poskytuje pacientům veškeré související informace o léčení, o změnách, které mohou v souvislosti s léčením nastat v jejich životě, nabízí a vysvětluje možnosti. Je tu proto, aby pacient zvládl vstup do světa dialýzy co nejméně bolestně, aby si mohl dopředu upravit svůj životní rytmus s co nejmenšími změnami a co největším zachováním aktivit z období zdraví.

Pro zachování aktivního života a aktivního života rodiny s takto nemocným slouží i rekondiční pobyty, které jsou pořádány za laskavé pomoci Ministerstva zdravotnictví České republiky v Penzionu Pastviny. Dialyzační střediska Dialcorp, s.r.o. najdete v Rychnově n.Kn. a v Praze 4 - Michli.


AKTUALITY

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo