Hodnocení firmy Hotel Sádek - Vinařské a kulturní centrum Sádek

*
*
*
*
*
7 hodnocení
Bleire
15.5.2017
*
*
*
*
*

Dnes jsme se vrátily ze 4 denní dovolené v hotelu Sádek. Každému musíme doporučit. Personál velmi ochotný, jídlo ještě lepší a ten výhled k nezaplacení. A televize na pokoji že není? Vůbec jsme neřešily, protože člověk jel na dovolenu a ne koukat na televizi. Kdo chce zažít klid a krásný výhled, určitě navštivte hotel Sádek.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne2
stiskym
9.5.2017
*
*
*
*
*

Byli jsme v hotelu přes slevový portál a byli jsme velice spokojeni. Personál byl velice milý a ochotný. Prostředí i ubytování pěkné, večeře byly vynikající. U snídaní nám chyběla zelenina, popřípadě kousek ovoce, ale jinak bylo všeho dost. Večerní posezení na terase s dobrým vínem a výhledem na vinici k nezaplacení :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jarix
29.7.2016
*
*
*
*
*

Pokoj s výhledem do křoví,bohužel bez TV bo aspoň rádia.Lednice byla funkční,jen se za celý 3denní pobyt ani jednou nevypla.Jinak ubytování dobré,až na jedno velké mínus - nejezděte,jste-li alergičtí na psi bo jejich páníčky !!!! Nechápu,že se někdo honosí názvem hotel a pak si to nechá od těch čtyřnohých přátel takhle devastovat !? Představa, kolik psů spalo v těch postelích před námi,mě docela děsí.A je to i dost cítit po celém objektu. Jídlo celkem ucházející,akorát u masa bylo poznat,že kuchař má málo času na jeho úpravu - šlo velmi těžko třeba jen ukrojit.Personál se staral,jen nás při našem příchodu malinko zarazil přístup patrně provozovatele slovy " hlavně klídek ",poté,co jsme se hlásili k ubytování o něco dříve. Už nikdy více!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Kubesova.Alena
29.4.2016
*
*
*
*
*

Krásný hotel u krasne vinice a hezký pokoj, ale personal se k nam choval jako bychom neuměli do 5počítat. Dostali jsme pokoj s vyhledem do krovi a naproti byli volné pokoje s krásným výhledem, proto jsme se zeptali, zda je možné ubytovat se spíše tam. Na to nám bylo řečeno, že se hned dozvíme proč nás tam ubytovat nelze. Po chvíli přemýšlení nám paní sdělila, že tam fouká a že stejně nebudeme koukat z okna. Zustali jsme tedy na puvodnim pokoji a chteli si dat piti do lednicky, jelikož v objednavce byl uveden pokoj s minibarem. Lednicka byla ve skrince uzamčená a vypojená ze zásuvky jak jsme si všimli. Šli jsme shanet klíč. Paní se zamyslela, proč že skřínku nelze otevřít, co že to vlastně říkal udrzbar. Ze pry tam je prazdna skrinka. Informovali jsme ji, že jsme viděli kabel z lednice. Za chvíli přišla s klíčem. Říkali jsme si, že si aspon užijeme večeři, protože nám bylo oznámeno, že zabijačkové hody o 500g puvodně planované na 2. den pobytu byly přesunuty na 1.den kvuli dodavateli, který prý dorazil dříve. Dostali jsme jako pár 1 talíř dohromady s 5kolečky klobasy, 1/2kolečkem tlačenky, 1krajícem uzeneho, kouskem nejakeho zeleninoveho salamu a jeden krajic pastiky zasypané 1/4cibule a 1papričkou s hořčicí, křenem a oschlým chlebem. Zeptali jsme se, zda se jednalo o předrkrm, ale pry to byly ty hody. Zaplatili jsme si tedy 2xvečeři (topinku s masovou směsí a syrem- ale opet nas podcenili. Bylo zjevné, že se jedná o obyč.krajíc chleba namočený v oleji a politý kuřetem na paprice, který nejspíš zbyl z oběda) a do 23h jsme si kupovali víno.POZIR platba kartou možná pouze nad 500,-!Na pokoji se ještě topilo(venku-2). 2.den měl být výběr z 5jídel. Základem všech bylo vepřové maso a 5.jídlo byl smažák. Vsadili jsme na jistotu a dali si smažák. Následovala neomezená konzumace vína zdarma, ale zahadně se zavíralo už v pul 10 s tím, že máme poslední příležitost zakoupit si lahve vína sebou, že zítra to již nebude možné. Odmítli jsme, bylo nám jasné, že jde opět o lež, což se ráno po příšerné noci v zimě(vypli topení) potvrdilo, když jsme si zakoupili víno u opačné směny bez problémů.V okolí k vidění hezký rozpadající se zámek, krásný mlýn a bohužel jatka, která zrovna nepřidávala na pohodové atmosféře.PS:Nezminujte se, že jste z Prahy.Nedoporučujeme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
doubek203
11.9.2015
*
*
*
*
*

Hotel hodnotíme jako průměr. Na pokoji chybí televize nebo alespoň radio Internet na pokojích spíš nefunguje.Personál je velice milý a vstřícný. jídlo průměrné. Víno a burčák velice dobré. Moc hezká krajina.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
peteva
27.8.2015
*
*
*
*
*

Penzion je velmi vkusně zrekonstruován, je na krásném místě. Víno i jídlo výborné, po domluvě okamžitě vyhověli a přizpůsobili mi jídelníček (vegan). Veškerý personál je moc milý a vstřícný. Byli jsme moc spokojení.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Anette Enny
24.4.2015
*
*
*
*
*

Výborné jídlo a víno. A ubytování v hotelu velmi čisté. Doporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Kojetice 169
  • 675 23 Kojetice
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo