Hodnocení firmy Realitní kancelář PUBEC s. r. o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
s92.marta
12.12.2019
*
*
*
*
*

Opravdu velmi negativní jednání. Vybrala jsem si koupi bytu přes realitní kancelář Pubec, bylo mi řečeno at přijdu na domluvenou schůzku... když jsem přišla (a musela si vzít v práci volno), tak mi řekli, že už někdo dal vyšší cenu, a že jim je to velmi líto. Sami se pak omlouvali, že to zkazili, ale k čemu mi to je? Vyčerpala jsem dovolenou, přítel se musel uvolnit z práce a neplatilo na čem jsme se den předtím domluvili. Vyloženě nedoporučuji tuto realitku a vyhla bych se jim velkým obloukem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Realitní kancelář PUBEC s. r. o.
Realitní kancelář PUBEC s. r. o. 16.12.2019

Dobrý den. Ráda bych reagovala na výše uvedenou negativní reakci. Především bych chtěla zdůraznit, že o tom, komu a za jakých podmínek bude prodán nabízený byt, rozhoduje výhradně a jedině vlastník bytu (nikoli realitní kancelář. RK pouze předává informace vlastníkovi o zájemcích a jejich nabízených podmínkách). V tomto případě jde o to, že paní neuhradila žádnou zálohu, i přes to, že byla vyzvána, požadovala slevu z kupní ceny – nabídla nižší cenu a úhrada kupní ceny by šla přes hypotéku. Dokud není složena žádná rezervační záloha, byt je nabízen dál. O koupi bytu tak projevila zájem jiná zájemkyně, která kupní cenu zcela akceptuje a navíc má připravené peníze v hotovosti. Vlastník bytu nám proto dal jasný pokyn, že preferuje prodej bytu zájemkyni s hotovostní platbou. S tímto bohužel my jako RK nemůžeme cokoli dělat. RK Pubec

Lucie
11.4.2019
*
*
*
*
*

NESPOKOJENOST PO VŠECH STRÁNKÁCH! Služby a přístup realitní kanceláře PUBEC je tristní. Za zprostředkování pronájmu si kancelář žádá poplatek jak od pronajímatele tak nájemníka - jsou to ale VYHOZENÉ PENÍZE! Kancelář zprostředkovala nájemníka neplatiče s exekucemi (kterého neprověřili)- z bytu se mi ho ani po několika měsících nepodařilo dostat. Sestavená nájemní smlouva není o nic lepší než šablony na internetu - to ale poznáte až ve chvíli, kdy jste v maléru. Když po tomto všem požádáte kancelář o pomoc, otočí se k Vám zády a ohání se smlouvou - to není náš problém, PUBEC přeci ZA NIC NERUČÍ. To už je lepší si stáhnout šablonu smlouvy na internetu, nájemníka vybrat sám a za ušetřené peníze odjet na dovolenou. NEDOPORUČUJI!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Realitní kancelář PUBEC s. r. o.
Realitní kancelář PUBEC s. r. o. 18.4.2019

Reagujeme na negativní hodnocení naší klientky. Je nám velmi líto, že klientka je nespokojená a že si bohužel vybrala nájemnici neplatičku. Chápeme to, ale bohužel za chování nájemníka nemůže nést RK odpovědnost. Klientka byla předem makléřem upozorněna, že neprovádíme lustraci osob, že toto není součástí našich služeb. Písemnou nabídku vážného zájmu o nájem bytu zaslali mladý pár a starší žena. Makléř doporučil klientce, aby se s těmito zájemci osobně sešla a sdělila nám své rozhodnutí, zda si někoho z nich vybrala, či zda budeme v nabízení nájmu dále pokračovat. Právo zvolit si nájemce má vždy výhradně vlastník, nikoli RK. Klientka se sešla pouze se starší ženou a potvrdila svůj zájem s ní uzavřít smlouvu. Na základě jejího rozhodnutí jsme vypracovali návrh nájemní smlouvy, který jí byl zaslán k vyjádření. Naše nájemní smlouva zcela odpovídá zákonným ustanovením o nájmu bytu. Bohužel Občanský zákoník chrání především práva nájemníka a v případě problému je velmi složité nájemníka z bytu zákonnou cestou vystěhovat. Ustanovení v nájemní smlouvě, která jsou v rozporu se zákonem, byť si je strany souhlasně ujednaly, jsou právně nevymahatelná. Klientce jsme se snažili při osobním jednání vše vysvětlit, ale bohužel jejím požadavkům za převzetí odpovědnosti za její výběr nájemníka jsme nemohli vyhovět.

miro
29.1.2019
*
*
*
*
*

Naprosto nekorektní jednání, jako zájemce o nemovitost mě zcela vyšachovali ze hry (bez pravidel). Podivné praktiky. Realitní kancelář Pubec rozhodně nedoporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anicka
23.2.2014
*
*
*
*
*

S touto plzeňskou realitkou jsem jednala, když jsem řešila prodej bytu po babičce. Nejedná se o nejlevnější řešení, ale v Plzni asi nejkvalitnější. Služby byly na opravdu výborné úrovni. Děkuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
tel:
+420 377 226 767
fax:
+420 377 226 767
e-mail:
info@pubec.cz
web:
www.pubec.cz
web:
www.pubec-novostavby.cz
facebook:
www.facebook.com/pubec
 • Šafaříkovy sady 2455/5
 • Plzeň - Východní Předměstí
 • 301 00
 • 3. patro budovy
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 9:0017:00
 • Út 9:0017:00
 • St 9:0017:00
 • Čt 9:0017:00
 • 9:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo