Hodnocení firmy vasesit.cz

*
*
*
*
*
10 hodnocení
lucie
21.10.2021
*
*
*
*
*

Zatím jsme víceméně spokojeni. Ano, mouchy tato firma má, ale připojení už jsme vyladili, funguje, tak měnit nebudeme. Rozšiřovali jsme internet ještě o televizi a po tom, co nám technik nainstaloval anténu a vše zapojil, tak signál na TV pořad zlobil. Asi po dvou měsících volám na infolinku a tam mi řekli, že si to musím aktivovat přes internet a nastavení v TV. To mi ovšem tehnik neřekl a nedostali jsme ani žádný papír, že kterého by se to dalo vyčíst. Takže služba taková polovicata. Jinak, s kvalitou připojení není problem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Lucie
27.10.2020
*
*
*
*
*

Po slušné žádosti o vstřícnější cenu, srovnatelnou s konkurencí, nevstřícný požadavek k závazku na 12 měsíců, bez závazku navýšení měsíčně o 100 Kč. Domluva nebyla možná. Velmi zkostnatělá firma. žádná snaha udržet si zákazníka, byla jsem u nich 6 let. Než byli schopni sdělit, že nenabídnou dobrou cenu, uběhli 2 měsíce, další měsíc trvá výpovědní lhůta. Za mě velká nespokojenost. Tuto firmu důrazně nedoporučuji. Přešli jsme k giganet.cz.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
pr_sv
5.5.2020
*
*
*
*
*

Stabilni pripojeni, na rozdil od konkurence. Pro navyseni se musite pripomenout, ale velmi vstricny pristup. Doporucuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Josef Petr
19.3.2020
*
*
*
*
*

V době vyhlášené karantény chce tato firma posílat výpověď služeb doporučeně poštou. Pochopil bych, že si to někdo neuvědomí, ale jednou větou se odkázat na obchodní podmínky potom, co je upozorníte na to, že to není vhodné a zodpovědné řešení situace, to je slušná arogance. K tomu přidali dobrej joke: "pokud se bojíte na poštu, můžete s výpovědí počkat, až důvod k obavám pomine". Z principu nedoporučuji. Josef Petr

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
martin.pochop
13.2.2020
*
*
*
*
*

POZOR ŠMEJDI NEJVĚTŠÍ, takováto lichvářská firma by neměla na trhu vůbec fungovat. Nenechte se uchlácholit jejich řečmi při podpisu smlouvy! Služba sice oproti konkurenci dražší, ale za 8 let bez problémů. Internet stabilní, za celou dobu poskytování služby řešen problém pouze 2x přes dálkový přístup. Dokud člověk platí, firma nemá potřebu zvyšovat rychlost internetu, musíte se připomenout, aby Vám rychlost navýšili. V době vysoké konkurence je to nepochopitelné, že se o zákazníky nestarají a nechtějí si ho udržet. To bylo poznat při výpovědi smlouvy. Za anténu, kterou si můžete zakoupit od nich za 2000,-, nebo zapůjčit za 150,-/měs, si při ukončení smlouvy, v případě pronájmu, nechají zaplatit 1000,-Kč za demontáž. V mém případě po 8 letech jsem za anténu zaplatil cca 13000,-, navíc bych měl zaplatit ještě 1000,- za předání antény technikovi i v případě vlastní odborné demontáži, popř při osobním dodání na firmu 900,-. To rezolutně odmítám, protože žádnou takovou smlouvu jsem této firmě nepodepsal. A argumenty, že to mají v interních pravidlech, tak tu neberu. Pozor na tuto firmu, přečtěte si o nich všechny recenze, o majiteli firmy i o tom, jak tato firma / firmy, fungují. Tak přidávám další reakci firmy Vaše síť nebo-li Lam plus. Už vyhrožují právním oddělením a vymáháním. Pozor na ně, jsou to fakt šmejdi, ve výpovědi, kterou jim musíte zaslat poštou se píše, že musíte umožnit demontáž zařízení a zaplatit jednorázový poplatek. Ten ale nikde není uveden, takže na Vás mohou požadovat klidně milion, protože jste se k tomu zavázali podpisem. Pryč od takovýchto firem, ještě že si lze recenze v dnešní době přečíst, aby se lidi nenechali napálit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
jirkratochvil
18.4.2017
*
*
*
*
*

Firma Vasesit poskytuje internet a komplexní péči. Pokud platíte, tak se firma Vasesit neobtěžuje nabídnout vyšší rychlost nebo lepší podmínky - tedy je vše na Vás - ale OK, to dělá mnoho firem. Když jsem začal s firmou jednat, tak její přístup byl velmi negativní. Nakonec mi volal nějaký pán co říkal že je škoda že jsem si nenechal vyměnit anténu, že bych měl vyšší rychlost připojení, ale toto mi nikdo z obchodního oddělení nezdělili a jejich jednání bylo čistě agresivní. Následně mi napsali že si mám za 1000,- koupit demontáž antény - po tom co si několik let platím komplexní péči abych se o nic nemusel starat a nic doplácet. Tuto firmu opravdu nedoporučuji a mám s ní jen špatné zkušenosti: 1) velmi špatní kvalita připojení - ale může to být tím, že jsem měl nějakou starou anténu. Bohužel mi novou nenabídli :( 2) jednání firmy je takové, že se z Vás snaží tahat peníze, ale nic za to nedají 3) obchodní oddělení je naprosto neprofesionální Jiří Kratochvíl

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
Majla
4.3.2014
*
*
*
*
*

Vstřícná komunikace, podpora dostupná telefonicky 24 hodin denně. Ochotné zodpovězení položených dotazů.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne5
roman
18.12.2013
*
*
*
*
*

Vše funkční, bez problému, spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne3
lukesp
18.12.2013
*
*
*
*
*

připojení bez výpadků, rychlost odpovídá, ojedinělý problém by hned řešen :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne3
sailor
18.11.2013
*
*
*
*
*

Docela slusny pripojeni, ktery si na nic nehraje. Na rozdil od O2, kteri slibeji 30 mega a mate sotva polovicku tak tady se aspon snazeji to dodrzet. A maji hotlajnu kam se da normalne dovolat zivimu cloveku a ne nejaky elektricky krabice.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne2
Přidat hodnocení
tel:
+420 844 544 544
fax:
+420 242 413 001
e-mail:
obchod@vasesit.cz
web:
www.vasesit.cz
facebook:
www.facebook.com/VaseSit.cz
  • Mezi vodami 1955/19
  • Praha 4 - Modřany
  • 143 00
  • MHD - zastávka tramvaje č.3 a 17 - Modřanská škola
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo