Hodnocení firmy D.S. leasing, a.s.

*
*
*
*
*
3 hodnocení
sikorski.m
15.10.2021
*
*
*
*
*

Naprosta katastrofa! Ds leasing je neseriozni a zlodejska firma. V nebankovnim prostredi se radi k tem nejhorsim! Je to obdoba nebankovnich lichvarskych spolecnosti, jen misto penez Vam pujci na nakup cehokoliv moviteho. My jsme od nich radeji odesli s nasi vyrobni linkou k jine spolecnosti. Naprosto souhlasim, ze jejich zisk je prevazne z pokut v desetitisich, kdy jen cekaji na prilezitost. Pozor na Vseobecne obchodni podminky! Tentokrat je ctete nebo radeji nectete a nic s nimi neuzavirejte. Jiri K.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
maresauto
8.4.2021
*
*
*
*
*

Souhlasim D.s. leasing je leasingova spolecnost vydelavajici predevsim na desetitisicovych pokutach, kdyz treba vratite po udelani technicke technicky prukaz o dva dny pozdeji. Zamestnanci jsou arogantni, neochotni a naprosto povyseni.. Nikdy vice. Dokonce zvazujeme 4 leasingove smlouvy prevest jinam.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
D.karlssonova
31.5.2019
*
*
*
*
*

Nejhorší firma, s jakou jsem kdy přišla do nějakého obchodního styku. Neskutecne neochotni a nepříjemní zaměstnanci. Sikanozni podmínky, mafiánské praktiky. O “obchodních” praktikách konkrétně paní Zathurecke raději nemluvím. Rozhodne za me uz nikdy více, nic horšího jsem opravdu nezažila.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Přidat hodnocení
  • Pražákova 1008/69
  • Brno - Štýřice
  • 639 00
  • AZ TOWER, 19.p
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo