Niemann Czech spol. s r.o., nábytková dvířka (Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1)

Výroba nábytkových polotovarů

Zabýváme se výrobou nábytkových dvířek, lakovaných dvířek nebo dvířek pro kuchyňský nábytek. Vyrábíme truhlářské polotovary a zajišťujeme výrobu předních ploch nábytku.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 566 655 311
fax:
+420 566 655 312
e-mail:
info@grata.cz
web:
www.grata.cz
  • Strojírenská 675/6
  • Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1
  • 591 01
  • areál ŽĎAS, a.s.
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pořiďte si nábytková dvířka do Vašeho interiéru

Vyrábíme foliovaná nábytková dvířka z MDF (dřevovláknité, nahusto slisované desky), které lze použít téměř do všech interiérů. Svoje využití nacházejí především jako přední plochy kuchyňských linek, ale jsou vhodná také k nábytku do obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojů, koupelen, laboratoří, k nemocničnímu a lékárenskému nábytku, výborně se hodí i k nábytku pro kanceláře, školy a předškolní zařízení.

Výraznou předností námi vyráběných předních ploch je jejich mimořádná trvanlivost a lehká udržovatelnost, splňující i vysoké hygienické nároky. Náš sortiment není vázaný na typizované rozměry, vyrábíme dílce v rozměrech podle potřeb zákazníků, což umožňuje ideální možnosti při vývoji nových typů nábytku, ale i při rekonstrukcích staršího nábytku. Naši zákazníci si mohou objednat jakýkoliv dílec se šířkou 80 – 1 200 mm a výškou 80 – 2 200 mm.

Nabízíme spektrum více než 50 modelů odlišujících se tvarem frézování, ke každému modelu lze vyrobit rovněž prosklené dílce (rámy pro skla). Pro zalisování si zákazník může vybrat z nabídky asi 80 folií od jednobarevných až po široký sortiment dekorů různých dřevin, čímž vzniká nepřeberné množství variant nábytkových dvířek. Jednotlivé tvary frézování a použité dezény folií jsou jak klasické, tak i velice aktuální, podle posledního vývoje nábytku v západní Evropě.

Dlouholeté zkušenosti z dodávek na export zaručují vysokou kvalitu výrobků, konkurenčně srovnatelnou s požadavky náročného evropského trhu. Klademe důraz na trvanlivost lepení hran i při působení tepla, kterou testujeme na vlastním tepelném zkušebním zařízení.


KATALOG

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo