Hodnocení firmy BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno****

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Krystýna Malá
13.8.2015
*
*
*
*
*

Má návštěva hotelu byla čistě pracovní a normálně bych tento tip hotelu nevolila, mám ráda spíše komorní atmosféru. Ale v rámci firemních aktivit musím konstatgovat, že na nás firma nešetří a rozhodně si tento hotel s ohledem na služby a kvalitu služeb zasouží 5 hvězdiček. Velice jsem si pochutnala především na rautu připraveném pro akci a také se mi zamlouvá že je součástí hotelu ber, kde jsme se večer s kolegy mohli odreagovat.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
terka
3.8.2015
*
*
*
*
*

Přítel jel na služební cestu do Brna, ubytování hradila firma právě v Internationalu a musím říct, že větší luxus jsem ještě nezažila. Jsme velcí gurmáni a rozhodně jsme si tam přišli na své. Cena je sice vyšší, ale už nyní přemýšlíme o dalším výletu do Brna. karelrebel - přítelkyně určitě nemohla odmítnout, gratuluji :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
karelrebel
22.7.2015
*
*
*
*
*

Dobrý den, možná to bude pro někoho divné, ale já jsem tento hotel v české republice, v Brně zvolil jako místo, kde požádám svoji přítelkyni o ruku. Jsme z Aše a vždy mluvila o tom , že by se chtěla podívat do Brna. Ale k věci Hotel je naprosto luxusní! Veškeré služby mají do půntíku propracované. Užili jsme si Vše od času stráveného na pokoji, až po večeři, při které žádost proběhla! Personál se mnou ochotně zpolupracoval, připravili mi menu na míru dle mého přání a i atmosféru vykouzli dokonalou.Snoubenka je navíc závyslák na fitku, takže i tuto službu hotelu jsme využili.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Blanka
20.7.2015
*
*
*
*
*

Do hotelu International jsem poprvé zavítala letos v rámci akce, kterou pořádala naše firma. Zpočátku jsem se ani moc netěšila, nejsem moc na tyto sešlosti. Ale nemohla jsem to odříct kvůli školení, které bylo její součástí. Tak jsem si řekla, že aspoň trochu prozkoumám, kde se to vůbec koná. Omrkla jsem jejich stránky a prostě paráda. Pomyslela jsem si, že kvůli tomuhle překousnu i to školení. Nečekala jsem, že se firma plácne až tak přes kapsu. Celá akce probíhala v 1 ze sálů, které hotel nabízí. Pokoje byly krásně vybavené, postele pohodlné a měli jsme možnost navštívit wellness v rámci hotelu, takže nakonec to byla taková polodovolená. Jídlo a přístup personálu musím také pochválit, po celou dobu trvání firemní akce se o nás pěkně starali. Už jsem absolvovala docela dost takových akcí a musím říct, že tuhle budu řadit rozhodně mezi nejlepší.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
danka.onderkova
27.12.2014
*
*
*
*
*

Celý hotel a veškeré služby jsou naprosto perfektní.Do nového roku 2015 přejeme hodně zdraví a samé,spokojené klienty.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
 • Husova 200/16
 • Brno - Brno-město
 • 602 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po Non-stop
 • Út Non-stop
 • St Non-stop
 • Čt Non-stop
 • Non-stop
 • So Non-stop
 • Ne Non-stop
 • Máme právě otevřeno

Sekce a Štítky

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo