Elpa, spol. s.r.o. - prodej a servis jeřábů Brno

Jeřábům opravdu rozumíme...

Potřebujete nový jeřáb nebo opravit starý? Na to jsme specialisté! Prodej, instalace, renovace a opravy jeřábů, jeřábových drah, kladkostrojů a trolejí. Z dalších služeb nabízíme zámečnické a svářečské práce.

tel:
+420 549 274 976
fax:
+420 541 229 112
e-mail:
elpasro@volny.cz
web:
www.elpasro.cz
  • Ladova 1817/37
  • Brno - Řečkovice
  • 621 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hledáte specialistu přes Jeřáby?

V naší společnosti ELPA s.r.o. máme dlouholeté zkušenosti s různými druhy konstrukcí a značkami jeřábů. Rovněž provádíme i rekonstrukce, revize a repase starších zařízení. Samozřejmostí je i prodej nových zařízení, včetně servisu či poskytování oprav.

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout to nejlepší, co je na světovém trhu právě k dispozici. Proto spolupracujeme zejména s něměckou společností DEMAG, která je opravdovou špičkou ve svém oboru. Dále také využíváme služeb firmy BALKANCAR.

V naší nabídce jeřábů naleznete jak mostové, sloupové, portálové, tak i dráhy pro jeřáby či různé kladkostroje,troleje, ovladače, regulace pojezdu a další produkty.


REFERENCE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo