ALFIN, spol. s r.o. (Most)

Hledáte spolehlivou účetní firmu či kvalitního daňového, finančního nebo ekonomického poradce? Firma Alfin poskytuje ekonomické a poradenské služby již od roku 1992. S týmem 15 profesionálů a více než dvacetiletou praxí zajišťujeme odborné vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství a kompletní ekonomické a poradenské služby pro firmy českých i zahraničních vlastníků. Komunikace probíhá i v němčině nebo v angličtině.

Nabízíme vedení účetnictví pro podnikatelské subjekty i neziskové organizace, včetně zpracování daňových přiznání. Zpracování personální a mzdové agendy. Daňové poradenství, včetně zastupování na základě plné moci. Zpracování Studií proveditelností (dotace EU).

Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami. Jsme členy Komory certifikovaných účetních a Komory daňových poradců ČR.

Více informací o nás najdete na našich www stránkách nebo nás neváhejte kontaktovat.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Maršála Žukova 1865/17
  • Most
  • Ústecký kraj
  • 434 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: vedení účetnictví, mzdové účetnictví a mzdová agenda, daňové poradenství a zpracování daňových přiznání, vedení daňové evidence, studie, analýzy a výstupy pro management, školení a lektorská činnost, hodnocení ekonomické efektivnosti investic, likvidace společností, komunikace v němčině i angličtině

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo