Hodnocení firmy agentura Motiv P s.r.o. – Firemní vzdělávání a koučink

*
*
*
*
*
5 hodnocení
davidmrozek
17.4.2020
*
*
*
*
*

Zúčastnil jsem se Development Centra individuálního. V rámci modelových situací jako Akcionáři a hráči bylo hodnocení velmi povrchní a jednostranné hodnocení bez komplexního vnímaní věci. Bohužel nejsou schopni hodnotit tuto modelovou situaci z více kritérii ale pouze z pohledu týmové hry. Přitom faktor jako vyjednávací pozice daná zadáním v potaz není vůbec brána. V některých situacích dochází bohužel ke spekulativním závěrům a hodnocením, která mohou v závěrečné zprávě posuzovanou osobu v očích zaměstnavatele poškozovat.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Petr Dvořák
10.8.2018
*
*
*
*
*

Používáme jejich online vzdělávání, je to levné a také i dobré. Na výběr mají několik desítek témat.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jan hořec
10.9.2016
*
*
*
*
*

Firma potvrzuje to, co vidíme každý den, vzdělávání může bohužel dělat každý a koučování také. Kvalita služeb na hraně uspokojení, ale za nemalé peníze. Teď si vzdělávání děláme raději sami, zaměstnance to stmeluje a je to podstatně levnější.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
jamesmann
11.8.2015
*
*
*
*
*

Ve firmě od nich máme interní vzdělávání, byla to součást firemní kultury. Mají dobré teambuildingy, nejlepší co jsem zažil byl ten filmový, to mají zmáknuté. I ty virtuální kurzy nemají konkurenci. Že prodávají knihy jsem vůbec nevěděl, takže tohle nemůžu hodnotit, ale co se týče vzdělávání, tak klobouk dolů.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Miroslav Šimek
11.8.2015
*
*
*
*
*

Jednou za čas si u nich koupím knihu nebo virtuální kurz. Knihy mi přišly včas a v pořádku, a co se týče virtuálních kurzů, tak pro mě jako samouka je to ideální vzdělávání. Cena knih průměr, ale ty virtuální kurzy jsou kvalitní a levné.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Řehořova 726/14
  • Brno - Černovice
  • 618 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo