Hodnocení firmy Allianz pojišťovna, a.s. - online cestovní pojištění s asistencí

*
*
*
*
*
7 hodnocení
antarctida
16.5.2021
*
*
*
*
*

Pojištění bytového domu - při uzavírání smlouvy jsem vznesla jasný dotaz, zda pokud nájemníci poškodí budovu a její součásti, je to podklad pro pojistnou událost. Po třech letech se stalo, a najednou škody způsobené nájemníky jsou výluka. Mám nahraný hovor, takže se budu zřejmě soudit. Rozhodně podávám podnět ČNB, ČOI i Ombudsmanovi Asociace pojišťoven a všem doporučuji to samé. Ať jim v ČR neprochází to, co by si v Německu nikdy nedovolili. NEDOPORUČUJI, DŮRAZNĚ VARUJI PŘED TOUTO POJIŠŤOVNOU!!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
daginovak
10.9.2020
*
*
*
*
*

Byli jsme velmi přijemně spokojeni za rychlé vyřízení havarijní udalostí Děkujeme Novák M.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
stafkova.marie
5.8.2020
*
*
*
*
*

Allianz už určitě neee, platíte si pojištění MAX domácnosti, a když se stane vodovoní hrozba - prasklý husí krk pod sprchovým koutem. Mají na to nejvíce externích pracovníků, které platíme my z našich pojistek. A když dojde na výpočet likvidace pojistné události, dělají to podle svých tabulek, které ani neodpovídají stavebním pracem a ceníku těchto stavebních prací. Už nikdy více.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
ceda
13.5.2019
*
*
*
*
*

Allianz havarijní pojištění. Rozhodně u nich auto nepojišťujte!!! 9let jsem platil pojištění a neměl jsem žádnou škodu!! Pojišťovna se pozná, teprve při likvidaci škody a Allianz mě totálně zklamala. Škodu nejprve uznala, vyzvala mě k opravě vozidla a když obdržela fakturu za opravu, začala zpochybňovat, jak se škoda stala, z jedné pojistné události najednou udělala dvě! Zpochybnila i cenu opravy, přestože byla naprosto přiměřená a spíše nízká. Oprávněnou stížnost nepřijala. Už si u nich nikdy nic nepojistím!!! Mgr. Čestmír David

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
karlfons
8.3.2017
*
*
*
*
*

Naprostá katastrofa při řešení škodní události při srážce se zvěří.Když zavoláte na infolinku,pokaždé mluvíte s někým jiným,při zadání čísla škodní události ani pomalu neví oč se jedná,neví co řešil kolega před nedávnem po telefonu,omýlání stejných věcí furt dokola,poznámky asi žádné nemají,no hrúza.Jak budu moct,okamžitě přecházím k jiné pojištovně!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
miroslavsalanda
16.8.2015
*
*
*
*
*

Měl jsem cestovní připojištění, zlomil jsem si 4 a 5 prst na levé noze. Tak že jsem byl imobilní a sanitku pro mě nechtěli poslat, tak jsem jel taxikem, protože to bylo do jiného města a nevěděl jsem kde se nemocnice nachází. Náklady na převoz mi ale nebyly uhrazeny i když v pojistných podmínkách bylo hrazeno "náklady za pobyt v nemocnici a převoz do nemocnice". Dle mého názoru velice neseriozní jednání ze strany pojišťovny. Šalanda Miroslav

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
martasibova
10.3.2014
*
*
*
*
*

Vyřízeno okamžitě a k úplné spokojenosti.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
 • Ke Štvanici 656/3
 • Praha 8 - Karlín
 • 186 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 8:0019:00
 • Út 8:0019:00
 • St 8:0019:00
 • Čt 8:0019:00
 • 8:0019:00
 • So 9:0018:00
 • Ne 9:0018:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo