Hodnocení firmy Štefl - tour

*
*
*
*
*
4 hodnocení
stanislav.sobek
1.7.2018
*
*
*
*
*

Užívám si služeb této firmy asi tucet let a desetkrát do roka a velmi si vážím její spolehlivosti a dobrých rad. Patnáct let jsem sloužil jako externí průvodce Čedoku a něco málo vím o problematice v těchto službách. Také jsem zažil podvodná jednání firem jako byl Fischer nebo Bolero, takže po těch letech vím o čem mluvím, když mohu tuto firmu jen doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Milan87
29.10.2017
*
*
*
*
*

Po objednání individuální přepravy pro cca 15 lidí přijel nejdříve řidič o hodinu a půl později, než bylo původně plánováno. Nejhorší však byl stav mikrobusu, starý VW pamatující ještě minulé tisíciletí, bez bezpečnostních pásů (!!!), komfort veškerý žádný. I průměrně vysoký cestující si otloukal kolena, žádná klimatizace. Velmi se divím, že do této pojízdné rakve si dovolíte přivést cestující. Doporučuji ihned vyřadit z vozového parku, než se stane tragédie. S vozidlem odpovídajícím bezpečností i komfortem 21. století bych vám to zpoždění odpustil, každý dělá chyby. Ale vědomě provozovat službu s tímto vrakem, to je na pováženou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Štefl - tour
Štefl - tour 1.12.2017

Vyjádření k panu Milan 87, reaguji na Vaši recenzi, která je s prominutím velmi nafouklá. Došlo z naší strany k pochybení v čase přistavení o 45 min. Což jsme objednavateli volali a omluvili se. Naši omluvu přijal s pochopením a sdělil, že počkají. V následné fakturaci byla cena ponížena o časovou prodlevu. Co se týče klimatizace - nevím, ale 26.10. 2017 jste měli potřebu klimatizaci využít? V objednávce byl pouze požadavek na bus pro 14 osob. Nic více. Pokud by byla v podmínkách klimatizace aj. - bylo by odpovězeno, že nelze objednávku kladně vyřídit. Touto recenzí jste si akorát vybil svou zlost, ale celkem neoprávněně. Mimochodem den před odjezdem se nečekaně natáhla trasa o několik desítek kilometrů, na což jsme také mohli reagovat zrušením objednávky... pan řidič měl na další den naplánovaný další zájezd v brzkých ranních hodinách, což už se neslučovalo s výkonem řidiče. Bus je 10 let starý, což nepovažujeme za vrak a důvod k vyřazení z provozu. Děkuji. Martina Kučerová, pracovnice v Josef Štefl-tour (přímo jednající s objednavatelem)

janahabi
15.8.2017
*
*
*
*
*

I když jste nás s manželem poslali jinam než jsme původně měli naplánováno, byli jsme moc spokojeni.Drveník je nádherná oblast,pan Kostanič skvělý,příští rok plánujeme se vrátit. Moc děkujeme za krásnou dovolenou.Jana Čiháková Jindřichův Hradec.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jitka.zlukyova
21.5.2017
*
*
*
*
*

Zájezd do ZOO Praha dopadl skvěle. Byli jsme spokojeni s vašimi službami. Jitka Zlukyová Počátky

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Havlíčkovo nám. 102
  • Dačice - Dačice I
  • 380 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo