Hodnocení firmy DDS TOUR s.r.o. – Chaty a chalupy k pronajmutí

*
*
*
*
*
5 hodnocení
nada10@seznam.cz
26.9.2021
*
*
*
*
*

Varuji před dovolenou na zámku v Cerhonicích.V sále stoly a židle pro 16 lidí.Ubytovat se může jen 5.Stůl nutno-v přítmí-obcházet a hrozí pád ze schodu.V koupelně neodtéká sprchový kout.Po chvilce voda přetéká do prostoru koupelny.V ložnici která není v foto nabídce jsou strouchnivělé dřevěné schody,které nikam nevedou a sype se z nich "houbomorka".Větrat se v této místnosti nedá-okno je nedosažitelné.V této ložnici jsme navíc měli to "štěstí" najít použitý prezervativ na zemi.Po třech nocích jsme odjeli.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
evasv
17.11.2020
*
*
*
*
*

Pobyt -chata Znojmo Oblekovice. Chata krásná, útulná, ale chování majitelů hraničil se šikanou. Navíc vně i uvnitř chaty kamery. Vně bych pochopila, ale uvnitř je to nepřípustné. Na DDS Tour se nedá jen tak lehce dovolat, a když jsem se konečně dovolala, tak si mě paní sice vyslechla, ale nijak to neřešila. Jelikož je objekt pořád v nabídce tak zájemce varuji. E.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
daskamajky
6.9.2020
*
*
*
*
*

Dne 29.8.2020 jsme nastoupili na tydenni pobyt na chalupu v č.79 Nove Mesto nad Metuji .Byli jsme velice spokojeni přijemni majitele klidne prostredi a klid mužem jen doporučit manžele.P.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Daniela
16.8.2020
*
*
*
*
*

měli jsme na týden pronajatou chalupu v Levínské Olešnici, číslo chalupy 116,majitelé se zdáli být zprvu fajn, ale vyskytl se problém, když jsme z nutných rodinných důvodů potřebovali v den odjezdu /tedy v sobotu/ opustit chalupu v 8:00hodin. Pro nás bylo nepochopitelné, že je v této věci problém, obzvlášť, když bylo smlouvou dáno, že odjezd je v rozmezí od 8:00 do 10: 00 hodin. Majitelka byla velmi nepříjemná, chovala se arogantně a nepřístupně. Jednoznačně a neústupně nám určila, že odjezd bude v sobotu v 10:00 hodin s tím, že ona je v tu dobu na dovolené a lidé, kteří od nás mají chalupu převzít to mají do chalupy daleko. Když jsme argumentovali časovým rozpětím udaným ve smlouvě, začala nás napadat, že jí vyhrožujeme. Snažili jsme se s ní domluvit slušně a logickými úvahami přijít na nějaký kompromis, avšak byla naprosto nepřístupná.Ještě nikdy jsme se s podobným jednáním ohledně pronajatých chalup nesetkali, a to jezdíme takto každý rok. Pokud tedy mohu varovat, nejezděte do tohoto místa, neboť vás čekají jen problémy, pokud nebudete respektovat diktát majitele.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Krista
19.8.2018
*
*
*
*
*

https://www.chaty-chalupy-dds.cz/ceske-budejovice/#pricelist Na této chatě jsme měli s manželem strávit letošní dovolenou. Bohužel,jsme po třech dnech dovolenou ukončili,protože z majitelky,která se po našem příjezdu,zdála být velmi milá(možná až moc) se vyklubala velmi nepříjemná a zlá pani. Ato vše jen proto,že jsme měli v noci puštěný televizor.DDS TOUR mi sice napsalo,že jsme tam mohli zůstat a zavolat jim,že by to jistě vyřešili,ale chtěla bych vidět,koho by po takovém výstupu,dovolená ještě bavila?! Špatná zkušenost je taky k dobru a já už vím,že nikdy nepojedu do chatky,která je na stejném pozemku s majitelem,který má neustálý přehled o vašem dění.A to ani nemluvím o tom,že Vám celou noc vrčí u hlavy lednička a ať chcete,nebo né,tak ráno v pět máte budíček,protože pán domu zapne vysouvací dveře garáže,která sousedí s Vašim pokojem,pak nastartuje auto,vyjede a vrata opět spustí.Chápu,že né každý má dovolenou,ale já si na té své,chci odpočinout! Ale to už bylo více méně pro zasmání,oproti nevhodnému chování paní majitelky.Je mi líto,že DDS TOUR nemá u jednotlivých chat místo pro recenze. Kdyby tomu tak bylo,nemusela bych psát sem na jejich stránky! Krista

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 542 215 662
fax:
+420 542 210 837
e-mail:
info@ddsbrno.cz
web:
www.chaty-chalupy-dds.cz
facebook:
ddstour
youtube:
ddstour
googleplus:
ChatychalupyddsCz-Sk
  • Vídeňská 538/91
  • Brno - Štýřice
  • 639 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo