Hodnocení firmy Subtropické zahradnictví Kruh - Užitkové rostliny

*
*
*
*
*
19 hodnocení
Eva
18.9.2019
*
*
*
*
*

Objednala jsem si balkónovou kanadskou borůvku. Došla pěkně zabalená, rostlinka byla zalitá a krásně narostlá. Chválím toto zahradnictví, jen tak dál.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
souverka
11.7.2019
*
*
*
*
*

Objednavka rychle vyrizena.Rostliny- sibirsky jilm 2o ks perfektne zabaleno, pekne a zdrave rostliny.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
aqua.slezak
16.6.2019
*
*
*
*
*

5 krát dotaz na chat. 3 krát mailem. Chápu , může být firma zaneprázdněna v plné sezoně, ale.......toto není komunikace- toto je fuckung po česku..

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
anna.smalcova
1.5.2019
*
*
*
*
*

První zásilka s chybičkou, záměna samec,samička Reklamace vyřízena rychle a bezplatně,zřejmě slušný oddíl

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
mak
29.4.2019
*
*
*
*
*

Velikým zklamáním je pro nás e-shop Zahradnictví Kruh. Je to známé zahradnictví a zřejmě z toho těží. Zásilka přišla v avízovaném termínu, vše dobře zabalené, proti tomu není žádných připomínek. Ale co přišlo, to se opravdu rostlinami nazvat nedá....např.: 10 cm vysoký suchý klacík a z něho 10 cm mladý výhonek - tak se nazývá rostlina v ceně 149,-- Kč. Zaplatili jsme nemalý peníz za 6 ks a pochybujeme, zda-li vůbec z tohoto odpadu něco vyroste. Jsme mnohaletí, zkušení zahrádkáři. Pro drahé poštovné vracet nebudeme. Majitel pan Pavel Beran se vůbec nestydí něco takového prodávat a zákazníky jenom klame pěknými web stránkami. Ostatním zákazníkům jednoznačně NEDOPORUČUJEME.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Subtropické zahradnictví Kruh - Užitkové rostliny
Subtropické zahradnictví Kruh - Užitkové rostliny 3.5.2019

Vzhledem k tomu, že se pisatel této recenze nepodepsal, tak to bohužel nemůžeme prověřit. Nám se nikdo s podobnou stížností neozval. Expedujeme týdně více než tisíc zásilek a snažíme se to dělat s maximální péčí. Pokud se přeci jen objeví nějaký problém, tak stačí napsat na e-mail: reklamace@zahradnictvikruh.cz a určitě se najde způsob, jak situaci vyřešit ve prospěch zákazníka. Pochopitelně je také možné do 14 dní zásilku vrátit a pak bychom vrátili celou zaplacenou částku. V tomto případě se podle popisu domnívám, že pisatel spíše nepochopil, že v polovině dubna nemohou rostliny, které například přezimují v kořenech, měřit půl metru. Pokud tedy zákazník chce zásilku nějakým způsobem řešit, tak se musí ozvat přímo nám například na výše uvedený e-mail. Určitě se k tomu konkrétně vyjádříme. Případně, když už v recenzi zmiňuje moje jméno, tak může napsat i přímo mně na pavelberan@zahradnictvikruh.cz Docela by mne zajímalo, kdo je tím pisatelem, protože já opravdu nemám ani v nejmenším zapotřebí nikoho klamat. Pavel Beran, Subtropické zahradnictví Kruh.

korei
24.4.2019
*
*
*
*
*

Chtěli bychom poděkovat za vyřízení dvou objednávek. Jedna zásilka přišla do dvou dnů, další přesně, jak nám bylo slíbeno. Všechny rostliny byly skvěle zabaleny, nebyly poškozeny a byly ve výborném stavu. Tuto firmu lze jenom doporučit. Ing. Aleš Kocek

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
9.11.2018
*
*
*
*
*

Objednala jsem si několik druhů máty a tak plesnivé a zbědované rostliny jsem už dlouho neviděla. U rozbalování rostlin jsem normálně brečela jak jsem byla zklamaná. Od vás už nikdy více. Budu mít co dělat abych z rostlin něco zachránila. Jsem velice zklamaná

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
Subtropické zahradnictví Kruh - Užitkové rostliny
Subtropické zahradnictví Kruh - Užitkové rostliny 22.11.2018

Dobrý den, bohužel na předchozí hodnocení nejde jinak reagovat než tímto způsobem. Paní bylo vysvětleno, že je polovina listopadu a rostliny jsou ve stavu vegetačního klidu, to znamená sestřihané a odlistěné. Nyní se vlastně zasílají jen kořenové baly. Je to napsáno i v eshopu. Pochopitelně bychom mohli posílat přirychlené sazenice ze skleníku, ale ty by paní do 14 dnů doma stejně zaschly a byla by také zklamaná. Posíláme nyní stovky takto zazimovaných sazenic týdně a toto byl jediný případ, kdy někdo nepochopil, že v polovině listopadu nemohou venkovní rostliny vypadat jako v květnu. Nicméně paní byla nabídnuta standardní možnost vrátit zásilku s tím, že jí vrátíme celou zaplacenou částku. Pavel Beran, Subtropické zahradnictví Kruh

britafik.hanka
18.10.2018
*
*
*
*
*

Kvalitní rostliny,objednala jsem si zakrslou nektarinku.Stromek byl perfektně zabalen,plný života.Má silný kmínek a je krásně rostlý,mám z něj obrovskou radost a věřím že se mu bude dařit.Děkuji a doporučuji všem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Jana
9.7.2018
*
*
*
*
*

Perfektně zabalené rostlinky, všechny rostou,kvetou,dělají nám obrovskou radost. Můžu jen doporučit :-) A hlavně popřát zahradnictví ať se jim daří a mají hodně spokojených zákazníků !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mach.
22.4.2018
*
*
*
*
*

Ke všem kladným hodnocením se ráda přidávám. Zásilka došla brzy, rostlinky byly vzorně zabalené, žádná nebyla poškozená. Toto zahradnictví doporučuji! Mach.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
 • Kruh 209
 • 514 01 Kruh
 • Zahradnictví se nachází v obci Kruh cca 6km od Jilemnice.
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 8:0015:30
 • Út 8:0015:30
 • St 8:0015:30
 • Čt 8:0015:30
 • 8:0015:30
 • So 9:0012:00
 • Máme právě otevřeno

 • Soboty pouze březen až říjen!

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo