Hodnocení firmy AKCENT International House Prague s.r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
janakovacicova
10.1.2017
*
*
*
*
*

Akcent jsem navštěvovala 10 let - skvělí učitelé, propracované lekce, neformální a vstřícný přístup. AJ používám aktivně bez problémů. Doporučuji i dětské kurzy - můj starší syn navštěvuje Akcent od 5 let a nyní stabilně reprezentuje své gymnázium na soutěžích v AJ. Mladší Akcent navštěvuje třetím rokem a ve škole je hvězda.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Šárka
13.1.2016
*
*
*
*
*

Jazykovou školu Akcent jsem navštěvovala před několika lety a byla jsem velmi spokojená. Vloni jsem se tam vrátila a moc mě potěšilo, že kvalita výuky zůstala výborná. Mají skvělé učitele.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
richtero
10.12.2015
*
*
*
*
*

Jazyková škola Akcent je již třetí škola, ve které se učím angličtině. Navštěvuji ji už pátým rokem a je výborná. Z těch tří určitě nejlepší. Vyučují zde i rodilí mluvčí, všichni lektoři jsou fundovaní a je vidět, že nás chtějí angličtinu naučit. Školu mohu doporučit ostatním. Helena Richterová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Eva Pilařová
9.12.2015
*
*
*
*
*

Školu Akcent vřele mohu doporučit. Mají zde nadstandardní přístup ke studentům, k jejich výukovým potřebám a lektory, kteří vás chtějí něco naučit. Je vidět, že práce je baví. Se školou budu i nadále spolupracovat a těším se na další pokračování ve výuce.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Bítovská 1245/3
  • Praha 4 - Michle
  • 140 00
  • mapa

Sekce a Štítky

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo