Tekro, spol. s r.o. (Praha)

Specializujeme se na výrobu a poradenství v oblasti výživy a chovu domácích a hospodářských zvířat.

Při výrobě na našich výrobních linkách v České republice, na Slovensku a Ukrajině je pro nás samozřejmostí striktní výběr dodavatelů surovin, zvládnutí celého procesu výroby a pečlivá vstupní a výstupní kontrola. K dispozici je i vlastní akreditovaná laboratoř, která slouží nejen pro potřeby naší firmy, ale také našim zákazníkům.

Jednou ze služeb, které nabízíme, je i rozsáhlý servis a odborné poradenství – od výběru surovin a optimalizace krmných směsí přes techniku krmení až po vyšetření zvířat, zoohygienu a management v chovech. Zkušenosti získáváme i z vlastních farem.

Naší prioritou je vytvářet kvalitnější život pro naše zvířata a veškeré úsilí soustředíme na zajištění jejich zdraví a vynikající kondice. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o výhodách spolupráce s našim týmem konzulentů a specialistů ve Vašem chovu.

Je toto moje firma?
tel:
+420 241 022 111
fax:
+420 241 022 222
e-mail:
tekro@tekro.cz
web:
www.tekro.cz
  • Višňová 484/2
  • Praha
  • 140 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
deny.carlos
8.8.2014
*
*
*
*
*

Špatný přístup majitele k zákazníkům,platba za krmení zaplacena ještě požaduje platby za opožděné splacení,nebylo zaviněno mnou veškeré doklady jsme přiložili proč nebylo možno pla...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1991

Produkty: Krmná aditiva, Specializovaná krmiva, Speciální krmné přípravky, Kompletní krmiva pro psy a kočky, Krmiva pro spárkatou zvěř a bažanty, Dezinfekce pro chovy - Biosecurity, Dezinfekce pro chov včel - Bee-Safe, Veterinární léčiva, ECO výrobky, Silážní konzervanty, Software Pigmatic

Služby: Výroba výživ pro zvířata, Poradenství

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo