Hodnocení firmy Zahradnictví Basik

*
*
*
*
*
8 hodnocení
g2003
29.9.2021
*
*
*
*
*

Balíčky jsou vždy dobře zabalené, rostliny silné, pokaždé se ujaly. Po zasazení se hned uchytí. Stejně tak cibule a hlízy - velké, silné, odolné. Kvalita, dobrá komunikace, jedno z njespolehlivějších zahradnictví a e-shop.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
darina.pflegr
11.3.2020
*
*
*
*
*

Včera mi došel balíček s hlízami a malinami.Jsem spokojená, jen sazenice malin mohli být trochu silnější, ale určitě se chytnou. Jinak vše bezvadně zabaleno a popsáno. Budu objednávat zase.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
sarkamatejkova77
27.3.2019
*
*
*
*
*

Včera mi došel balík od zahradnictví Basík a byla jsem maximálně spokojená. Naprosto skvěle zabalené rostlinky, všechny krásně zakořeněné, cibulky taky luxusní. Už se těším, až to všechno zasadím. Moc, moc doporučuji!!!!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jana.jurajdova
27.2.2019
*
*
*
*
*

Každoročně objednávám rostliny od pana Basíka, vždy k plné spokojenosti. Včera mi opět došel balík, opět vše perfektně zabaleno, krásné velké, kvalitní hlízy a cibule, rostliny v květináčích jsou v naprostém pořádku. Vždy ochota při změně nebo úpravě objednávky, ihned reakce na meily, informace o zaslání balíku. Mohu všem jen doporučit. Jana

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Marcela
20.9.2017
*
*
*
*
*

Květiny jsem obdržela velmi dobře zabalené. Byla jsem překvapena kvalitou a velikostí zaslaných květin. Doporučuji všem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
dalibor.kacirek
1.9.2016
*
*
*
*
*

Zákazníkem firmy Basík jsem již hodně let. Vždy byly moje objednávky vyřízeny ke spokojenosti. Mohu doporučit všem, kteří požadují kvalitu, ochotu a spolehlivost. Prostě, Basík to je třída. Jo a má vynikající ceny. Tak honem k Basíkovi.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
barbora
6.5.2016
*
*
*
*
*

Objednala jsem si sazenice, s tím, že si je osobně vyzvednu. Do mailu mi přišlo upozornění, abych si pro ně co nejdříve přijela - což jsem takév učinila - od objednání asi 1,5 dne. Nebylo mi však řečeno, abych si pro ně dojela hned, že se jim suší na slunci v krabici, kde je samozřejmě nikdo nezalívá. Bohužel byly zrovna první teplé sluneční dny. Panem majitelem mi bylo řečeno, že květiny sice stály na slunci, ale jsou v dobré kondici...No vzhledem k tomu, že se mi jich ujala slabá polovina to s tou kondicí nebylo nijak žhavé....Kdybych byla upozorněna, že květiny jsou umístěny na nevhodném stanovišti, snažila bych se zařídit se tak, abych si pro ně dorazila ihned po potvrzujícícm mailu....

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
ejand
11.1.2015
*
*
*
*
*

Byla jsem už po několikáté velmi spokojena. Sazenice bezvadně zabalené, silně prokořeněné - někdy ani nešly vyndat z obalu. Všechno se ujalo, všechno kvetlo a lilie byly uchvatné, lidé se zastavovali u zahrádky. Cenově velmi přijatelné. A tak objednávám i nadále, i když už těžko hledám volné místo. Eva

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Nádražní 499
  • Chýnov
  • 391 55
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Čt 13:0017:00
  • 13:0017:00
  • So 8:0012:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo