Matouš Hydroponie - květinová výzdoba

Oživte firemní prostory s hydroponickou květinovou výzdobou

Zabýváme se návrhem a realizací květinové výzdoby, vertikálních zahrad a pěstováním roslin v interiérech. Prodáváme stromy, nádoby i substráty. Nabízíme údržbu zeleně v interiérech. Specializujeme se na hydroponické pěstování rostlin, vhodných do kanceláří, hotelů, nemocnic i obchodních domů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Říčanská 392
  • Průhonice
  • 252 43
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Květinová výzdoba nejen do kanceláří

Vytvořte příjemné a reprezentativní prostředí v interiéru vaší firmy nebo doma. První dojem je pro hosty vždy nenahraditelný. Už ve chvíli, kdy k vám přicházejí, je pro ně pozitivní a příjemná atmosféra důležitá. S naší květinovou výzdobou nejen roztají ledy, ale zapůsobíte tak, že vaše setkání bude ještě dlouhou dobu rezonovat.

Hydroponie, moderní interiérové pěstování rostlin, odpovídá nejpřísnějším hygienickým kritériím. Je nejlepším rostlinným pěstováním ve veřejných prostorech, kancelářích, hotelích nebo nemocnicích. Variant zkrášlení interiérů je tolik, kolik dovolí naše technologie, repertoár rostlin i vaše fantazie.

Co je to hydroponie

Jedná se o metodu pěstování rostlin v živném roztoku, bez použití zemního substrátu. Mezi nesporné výhody hydroponického pěstování rostlin patří zejména dobrá snášenlivost alergiky, rychlejší růst a zakořenění. Je vhodným způsobem, jak dotvořit moderní a útulný vzhled kanceláří, hotelů, veřejných prostor a dokonce i nemocnic pomocí živých okrasných dřevin a zelených rostlin.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo