Trio Autosklo - výměna autoskel Praha

Díky rychlé výměně autoskla od TRIOAUTOSKLO se nemusíte bát kamínků

Výměna a oprava autoskel - čelní, přední, boční i zadní autoskla - pro všechny typy vozů, při pojistné události zdarma. Mezi další služby patří zabezpečení vozidel pomocí pískování VIN kódu na autoskla, tónování autoskel, plnění a čištění klimatizací.

  • Náchodská 491/150
  • Praha 9 - Horní Počernice
  • 193 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Oprava a výměna autoskla

Nabízíme výměny autoskel i opravy bodového poškození. Díky dlouholeté praxi našich zaměstnanců a častým školením splňuje naše práce nejvyšší požadavky na kvalitu i rychlost. Pečlivě dbáme také na kvalitu skel, kdy využíváme jen zboží od renomovaných výrobců vždy označené logem příslušné firmy. Přesto vám stále nabízíme příznivé ceny. Ve spolupráci s pojišťovnami zajistíme i bezplatnou výměnu autoskla z připojištění skel.

Výměna autoskel na pojišťovnu

Jsme smluvním partnerem pojišťoven Kooperativa, UNIQA, Generali, Česká pojisťovna, Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) a Allian - výměna autoskel z pojistného plnění je proto u nás zdarma. Navíc za Vás vyřídíme veškeré formality.

Značení autoskel

Realizujeme také značení autoskel pomocí pískování VIN kódu. Jedná se o prevenci odcizení Vašeho vozu.

Tónování autoskel

Pokud se nechcete trápit ostrým sluncem svítícím skrz autoskla, navštivte nás. Na Praze 9 provádíme rovněž tónování autoskel pomocí speciálních fólií SunTek. Tyto fólie nejenže tlumí sluneční paprsky a pomáhají udržet přijatelnou teplotu uvnitř vozidla, ale zároveň chrání vybavení vozu před zloději. Pokud se bojíte omezení zákona, nemusíte. Na přední skla nabízíme carbonovou fólii, která je téměř čirá a pohlcuje až 40 % slunečního záření. Na zadní část vozu jsou pak povolené jakékoliv stupně tmavosti. Folie na vaše skla nalepujeme pomocí profesionální techniky bez nutnosti vysklení okna. Ke každé instalaci fólie vystavíme certifikát dokazující použití homologovaných fólií s platnými atesty Ministerstva dopravy a spojů ČR.

Plnění a čištění autoklimatizací

Pravidelné čištění a plnění klimatizací je doporučeno, aby klimatizace ve Vašem voze bezchybně fungovala a neohrožovala zdraví cestujících.

Pick-up servis

V případě dohody nabízíme vyzvednutí a přistavení Vašeho vozidla s opraveným autosklem na dohodnuté místo. Nemusíte tak řešit starosti s náhradním vozidlem!

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo