Hodnocení firmy ALIGATOR

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Ivana J.
5.3.2019
*
*
*
*
*

Mám velice dobrou zkušenost, máme 2 telefony Aligator, fungují dobře již 3 roky, nelze jim vytknout nedostatek funkcí, protože jsou to telefony pro seniory záměrně bez funkcí. Firma Adart je perfektní, vzorné jednání se zákazníkem, pochopení a pomoc, na vlastní náklady mi zaslali nový stojánek, který jsem v jejich e-shopu objednala špatně, co dodat super etická a dobře fungující firma, kterou opravdu zajímají potřeby zákazníka! Děkuji, dávám :-) a 5 hvězd !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
vlčí máky
30.3.2018
*
*
*
*
*

Bohužel musím napsat velice špatnou zkušenost se společnosti Adart Computers a jejich telefony Aligator. první závada ani ne za 2 měsíce používání, špatná anténa. Tel.poslán na reklamaci z které se vrátil neopravený??? že se závada neprojevila,nechápu?po tel. urgenci a vysvětlení že tel.nefunguje, zaslán na druhou reklamaci, kde závadu opravili (výměna GSM modulu). telefon nefungoval ani 24 hod. a už se projevily další závady fotoaparát u displeje fotí fotky vzhůru nohama???opět nechápu a k tomu nejde přepnout na hlavní fotoaparát na zadní straně tel.takže mě čeká opět zaslání na reklamaci....a uvidím

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Lenka
28.12.2015
*
*
*
*
*

Telefon Aligator RX430 poslán do opravy v půlce listopadu, nic se nedělo až 20.12. telefon že to nejde opravit v rámci reklamace. Jedná se o nerozbitný telefon a displej je podruhý prasklý!!! A to z nošení v kapse! V telefonu že reklamace nejde v záručním servisu mi paní sdělila cenu a já jí ještě v telefonu odsouhlasila a požádala aby si s opravou pospíšili. Paní slíbila že to bude urgovat. 21.12. mi přišel meil s cenovou nabídkou a že se mám vyjádřit fdo 5ti dnů od toho meilu, jinak mi bude vrácen a účtována částka 180,- za diagnostiku a manipulaci. Což je nezákonné! Nicméně jsem dne 25.12. na meil odepsala, že s cenou souhlasím a prosím o opravu telefonu. Dnes tj 28.12. si rozbalím balíček a co to??? Vrátili mi telefon neopravený, takže mám doma zpět rozbitý telefon... Tu samou reklamaci neuznbali na tom samém telefonu ani předtím, také praskl displej mému manželovi, jednou mu spadl ze střechy auta, cca 1,5m a podruhé mu praskl displej když nosil telefon v kapse. Klíče atd v kapsách nenosíme. Asi tak, jsem vytočená jak!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
MastikovaN
11.8.2015
*
*
*
*
*

21.7.15 jsem dala telefon do servisu Adartu Computer. Měla jsem smartphone Aligator S4500 Duo a začal špatně reagovat na dotyk. Předtím jsem si ověřovala, zda vůbec je možná oprava a za kolik. ZJistila jsem, že možné to je, dokonce v rámci záručního servisu. Při předávání do servisu přímo na prodejně v Sokolovské mi bylo sděleno, že tak do týdne by mohl být tlf spraven a že se mi do týdne ozvou. Po týdnu nic. Tak jsem tam napsala mail, odpovědí bylo, že ještě není hotov a že na to mají 30 dnů. Po dalším týdnu jsem znovu psala, že teda co se děje s telefonem, a sdělili mi, že již ho opravit nelze. NIkdo mě předem neupozornil na tuto možnost, ani na to, abych si stáhla kontakty a další věci uložené v tlf. TAky mě velmi rozčílilo, že kdybych se neozvala sama, tak 30 dnů čekám jako idiot v dobré víře, že se mi vrátí opravený tlf, aby mi nakonec řekli, že mi ho neopraví, nevrátí, šmitec?! Ani neposkytnou na stažení kontaktů, protože se telefony likvidují !? Vystaví mi dobropis a zašlou ho na prodejnu, kde byl tlf zakoupen a ti mi mají vrátit peníze. Ale to si ode mne vzali s tlf i originál dokladu o koupi, takže teď mám v ruce ... nic. Teď mi slíbili, že mi ho pošlou, tak jsem zvědavá. Kdybych věděla, že to takhle dopadne, taky bych se asi zařídila jinak. Nelíbí se mi, že neupozorní na možné varianty dopředu, ale až po funuse. Třeba na to, že pokud nepůjde opravit, tak už mi ho nevrátí, ale rovnou zlikvidují.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
katekulha
28.1.2015
*
*
*
*
*

Nejsme spokojeni se značkou Aligator. Otec má už druhý telefon Aligator pro seniory, horší střep jsme ještě neviděli. Jediný důvod, proč jsme koupili druhý kus je, že senior je na něm závislý v tom smyslu, že si zvykl na ten typ a rozložení tlačítek a každá změna cěhokoliv mu působí velké problémy. Varuji před touto "značkou" Na nějakou reklamaci u této firmy ADart Computers můžete zapomenout, neuznali ji ani na jeden telefon. První vyrdžel rok a druhý uz jen pár měsíců. závada: 1)úplně umřel špatné přerušující se kontakty na nabíjecí konektory, telefon skoro nejde nabít.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
nathariel
4.3.2014
*
*
*
*
*

Spolehlivá značka Aligator za dobré ceny. Vlastním již několikátou mobilní baterii této značky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
  • Sokolovská 2170/161
  • Hlavní město Praha - Karlín
  • 180 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 9:3013:00 14:0018:00
  • Út 9:3013:00 14:0018:00
  • St 9:3013:00 14:0018:00
  • Čt 9:3013:00 14:0018:00
  • 9:3013:00 14:0018:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo